Jump to content



ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ


g_0x

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από esdee

ναι απο διακριτικοτητα αλλο τιποτα.

μπλουζες linux-ΑΤΙ-mushkin-intel-AMD

και εκει που τα γυρω τραπεζια μηλανε για γκομενες ακους απο τα τραπεζια μας

"και δινω 3.9V στις μνημες, κανω δυο σταυρους και μου βγαζει το Super PI 23.981,

που να ειχα και BH5 να επαιζα με χαμηλο trfc"

τερατα διακριτηκοτητας

χαχαχαχαχαχαχαχαχα :p

Link to comment
Share on other sites

Καφρος mode on

εγω λεω να φερει ο g_ox τις γκομενες και εμεις να ειμαστε διακριτικοι του στυλ:μιλαμε MONO για pc,αυτες βαριουνται τρελα..κανεις δεν ασχολειται μαζι τους.Κοιταζουν περιεργα το τυπα(g_ox) που τις γνωρισε στους καγκουρες-καφρους γνωστους του και ξαφνικα το κερασακι.

Ρε παιδια βαρεθηκα εδω,παμε bnb να λιωσουμε CS:P :p :P

Καφρος mode off

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα η συνάντηση όντως...

Όμως είναι λίγο δύσκολο για αρκετούς λόγους:

1. Οι αποστάσεις στην Αθήνα είναι μεγάλες και δεν έχουν όλοι αυτοκίνητα.

2. Το να κανονίσουμε να βρεθούμε σε κάποιο μαγαζί για καφέ στο έτσι είναι αδύνατο αν δεν έχουμε ειδοποιήσει από πριν, καθώς τραπέζια δεν παίζει να βρούμε πουθενά αν μαζευτούμε πάνω από 10 άτομα.

3. Όλοι λένε στην αρχή καλή ιδέα, αλλά τελικά κανείς δεν έρχεται...

4. Προϋποθέτει να παραβρίσκονται και οι "κεφαλές" τούτου εδώ του forum γιατί αλλιώς μπορούμε απλά να αλλάξουμε και μεταξύ μας τηλέφωνα και να πάμε για καφεδάκι.

5. Το να πάμε μια φορά είναι πιο απλό, αλλά το να γίνει κάτι όπως αυτό που γίνεται στη Θεσσαλονίκη είναι αρκετά πολύπλοκο, γιατί όπως γίνεται σχεδόν πάντα θα μαζευτούμε μια φορά και την επόμενη θα πάνε 2-3 άτομα.

6. Οι περισσότεροι από εμάς έχουν τις δουλειές τους και ελάχιστο χρόνο ελεύθερο, οπότε θα δώσουν το παρόν μια δυο φορές και τιποτα παραπάνω.

Προτείνω:

1. Αρχικά να δούμε αν συμφωνούν οι Moderatorες και το λοιπό συνάφι.

2. Δεδομένου οτι θα δηλώσουν παρόν, ορίζουν αυτοί ημερομηνία που να τους βολεύει.

3. Μαζεύουμε συμμετοχές.

4. Αν οι συμμετοχές είναι αρκετές, κλείνουμε μαγαζί (σε φάση θα έρθουμε 50 άτομα τάδε μέρα τάδε ώρα, έχε τραπέζια)

5. Πάμε όλοι και δεν μαζεύονται το 1/4 των ατόμων που δήλωσαν συμμετοχή.

6. Αν πετύχει κανονίζουμε για την άλλη εβδομάδα την ίδια στιγμή και βλέπουμε αν έχουμε δυνατότητες να γίνει κάτι μόνιμο, οπότε και ειδοποιούμε το μαγαζί οτι θέλουμε τραπέζια κάθε Παρασκευή για παράδειγμα.

Εγώ γράφω από τώρα οτι είμαι διατεθημένος να βοηθήσω στην οργάνωση κάτι τέτοιου, δεδομένου όμως οτι υπάρχει θέληση από όλους. Όμως επειδή συνήθως ένας κανονίζει και τελικά βγαίνει και ο μ@λ@κ@ς της παρέας, εξηγώ από την αρχή (επειδή πολύ θα πουν ωραία κανόνισε) οτι αν δεν υπάρχει συμμετοχή και διάθεση από όλους όλη μου η συμμετοχή σε αυτό το ενχείρημα σταματάει εδώ σε αυτό το post.

Link to comment
Share on other sites

κατσε ρε συ.μιλας για αθηνα.και ποιος ειπε για κατι μονιμο?εγω εδωσα ιδεα για να γινει σε 2 πολεις και να γινει σε φαση παρτυ.Lan party κτλ κτλ κτλ και μετα μουσικουλα το βραδακι και μπιτακια να γουσταρουν γκομενακια :p αλλα στανταρ θελει δουλεια.και δεν ειδα κανεναν administ να επεμβαινει στη κουβεντα...ενω για αλλα θεματα... τς τς τς

τεσπα.αυτα.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος οπως παντα ειμαι μεσα σε ολα θεσσαλονικη πιγα για 6 μερες και κανονισαμε 2 φορες και μια που τους ηδα οταν βολταρα

κανανε μπαμ οι ατιμοι

Αρχική απάντηση από def

ΑLEXX τωρα που ειπες για τον Ζαχο,που ειναι αυτο το παληκαρι χαθηκε.λες να μας την εκανε;:inlove:

ξεχνατον τον ζαχο τωρα παειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

τον εκανεν η γκομενα σκουπιδη τον παρεσυρε ο delta και χαθηκε στην θαλασσα.....

λολολ

ρε ζαχο αν μας ακους μιλα....................

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κακη ιδεα να γινει καμια συναντηση συντομα αλλα για στανταρ καθε εβδομαδα δεν βλεπω να πετυχαινει. Αν ειναι μια φορα το μηνα ισως και να μαζευεται κοσμος. Τεσπα εγω ειμαι μεσα αρκει να μην κουβαλαμε μαζι πισια. Μια φορα τολμησα να το παρω μεχρι τα εξαρχεια, δεν τη ξαναπαταω!:flex:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

ρε ζαχο αν μας ακους μιλα....................

Τι να πω ρε. Εδω παρακαλαμε ενα μηνα να φτιαχτει το site μηπως και μπορεσουμε να διαβασουμε τιποτα....

Οσο για την σερβιτορα....ασε αυτην...ειμαστε αλλου τωρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Τι να πω ρε. Εδω παρακαλαμε ενα μηνα να φτιαχτει το site μηπως και μπορεσουμε να διαβασουμε τιποτα....

Οσο για την σερβιτορα....ασε αυτην...ειμαστε αλλου τωρα ;)

OK man

ετσι μπραβο ρε θιριο μην μασας για μια γκομενα. υπαρχουν πολλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε κανείς δεν έχει πει ημερομηνία... Η ιδανική ημερομηνία είναι η πέμπτη 11/8 (μεθαυρίο)

Κατά τις 7-8... Χωρίς pc και ********... Και ούτε στο κλασικό μέρος των εξαρχειών...

Κανένα θησείο εγώ λέω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.