Jump to content



Gainward 7800gtx-vivo


def

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από spc

:rofl: :rofl: :rofl:

(με πρόλαβες)

δεν μας λεει και την αντιστοιχια τουλαχιστον...

Εντομεταξυ αφου υπαρχει το συστημα(πλαισιο) που δεχεται και ευρω και ολας τι κορωνες και σκηπτρα....πιστωτικο power:P :p

αναβαθμησε το νετ στο γραφειο:p :P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

δεν μας λεει και την αντιστοιχια τουλαχιστον...

~9,32

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

δεν μας λεει και την αντιστοιχια τουλαχιστον...

Εντομεταξυ αφου υπαρχει το συστημα(πλαισιο) που δεχεται και ευρω και ολας τι κορωνες και σκηπτρα....πιστωτικο power:P :p

:D

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

αναβαθμησε το νετ στο γραφειο:p :P

?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

na doume perisepsane alles 9000 korones kai mou ksinete i tsepi:whistling

Βρε συ, μην το σκέφτεσαι: Αφού κάνει μόνο 5300 θα σου περισσέψουν και 3700. Πάλι κερδισμένος θα βγεις!

Παίζει βέβαια και να του κάνετε λίγα παζάρια ακόμη και να πάρεις άλλες 2 (να έχεις και μία καβάντζα ή για τριπλό SLI).

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

na doume perisepsane alles 9000 korones kai mou ksinete i tsepi:whistling

Απο εγκυρες πηγες εμαθα οτι μια "φιλοτιμη" κοπελα παει 6000 κορονες ενω η τιμη για "φιλοτιμο " αγορι παει 9000 κορονες διαλεγεις και γευεσαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

ti na to kano to sli,i othoni pou exo einai mapa paizo mexri 1024x700 makari na eixa kamia kali

tha eperna mia akoma

Τότε γιατί πήρες 7800; Για να παίζεις στα 1024; Και μια 6600GT μια χαρά θα ήταν!

Xωρίς παρεξήγηση φίλε def, αλλά την περίπτωση να πάρεις μία οθόνη της προκοπής (που είναι και το σημαντικότερο τμήμα ενός μηχανήματος) από το να τα σκας αριστερά και δεξιά σε πανάκριβες vga, cpu κλπ την έχεις σκεφτεί;

:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Τότε γιατί πήρες 7800; Για να παίζεις στα 1024; Και μια 6600GT μια χαρά θα ήταν!

Xωρίς παρεξήγηση φίλε def, αλλά την περίπτωση να πάρεις μία οθόνη της προκοπής (που είναι και το σημαντικότερο τμήμα ενός μηχανήματος) από το να τα σκας αριστερά και δεξιά σε πανάκριβες vga, cpu κλπ την έχεις σκεφτεί;

:flower:

Ασε το παλικαρι να χαρει την αγορα του βρε κακιε

:p

Καλοριζικη και απο μενα φιλε def.

Περιμενουμε τις πρωτες μετρησεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77

Ασε το παλικαρι να χαρει την αγορα του βρε κακιε

:p

Καλοριζικη και απο μενα φιλε def.

Περιμενουμε τις πρωτες μετρησεις...

:flower: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Σιγουρα το πρωτο?Δες το παρακατω και ξανασκεψου το

lewis-sig.jpg

Παντως εαν θες φερε μου την 7800 και θα σου δωσω μια 19αρα οθονη και ολοκληρη την ταινια...

no comments...... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Def, καλορίζικη, πολύ ωραίο πράγμα....

Η οθόνη πάντως σου είναι απαραίτητη νομίζω, όχι τίποτα άλλο, πρώτον για την ευκολία σου και για τα μάτια σου και δεύτερον μην πηγαίνει τζάμπα και η 7800.

ΥΓ. Σε περίπτωση που σκέφτεσαι σοβαρά την πρόταση του βαγκουρίδη, εγώ σου δίνω μία 17άρα, μία 15άρα (σόνυ και οι δύο) και δύο μοναδικές υπερπαραγωγές: 1. Η κυρία και ο μούτσος. 2. Μανωλιός ο μπήχτης. και δώρο η ταινία σταθμός : Τι σου κάνω μάνα μου.

Σκρίνσοτ αργότερα, γιατί τώρα είμαι στη δουλειά και δεν τα έχω πρόχειρα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.