Jump to content



Age of Empires 3


stratos1978

Recommended Posts

Πανοσ το μειονέκτιμα του AOE 3 ειναι το max population που ειναι 200!Χαλάει όλο το παιχνίδι κ δν καταλαβαίνω γιατι το έκαναν έτσι!(Ωραιο θα ηταν αν ηταν όπως το american conquest)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από _K_Marios_ [Σήμερα, στις 10:29]

Πανοσ το μειονέκτιμα του AOE 3 ειναι το max population που ειναι 200!Χαλάει όλο το παιχνίδι κ δν καταλαβαίνω γιατι το έκαναν έτσι!(Ωραιο θα ηταν αν ηταν όπως το american conquest)

Εγω παντως νομιζω πως μετα θα γινοταν μπαχαλο για να σου πω την αληθεια!200 ειναι καλα, αντε 250.Δε θα ελεγα οχι:p !Αλλα απο εκει πανω δε νομιζω πως θα ηταν καλυτερα!Παντως για εμενα το παιχνιδι απλα σπερνει!:banging: :banging: :banging:

Link to comment
Share on other sites

200 population καλα ειναι..Αν ηταν παραπανω θα γινοταν μπαχαλο και ο σκοπος του καθε παικτη θα ηταν "να μαζεψω στρατο πολυ για να νικησω" ενω ετσι νικας με στρατιγικη..Περιοριζεσαι στα 200 και βρισκεις αλλους τροπους ;) αν και 250 καλα θα ηταν.100villagers και 10 stables για paladins :D

Aoe2 Conquerors fun boy:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [Σήμερα, στις 11:27]

200 population καλα ειναι..Αν ηταν παραπανω θα γινοταν μπαχαλο και ο σκοπος του καθε παικτη θα ηταν "να μαζεψω στρατο πολυ για να νικησω" ενω ετσι νικας με στρατιγικη..Περιοριζεσαι στα 200 και βρισκεις αλλους τροπους ;) αν και 250 καλα θα ηταν.100villagers και 10 stables για paladins :D

Aoe2 Conquerors fun boy:)

Παιζεις καθολου online η μονο skirmish?

Link to comment
Share on other sites

μονο Online...Το βαριομουν το skirmish..μονος μου ημουν με 6 στο hardest και νικαγα:p Μονο με Keyboard επαιζα..Αχ..ωραιες εποχες..Παρολο που ειναι απο τα μονα παιχνιδια που αγαπησα πραγματικα , το αοε3 δε το επαιξα καθολου..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [Σήμερα, στις 12:49]

μονο Online...Το βαριομουν το skirmish..μονος μου ημουν με 6 στο hardest και νικαγα:p Μονο με Keyboard επαιζα..Αχ..ωραιες εποχες..Παρολο που ειναι απο τα μονα παιχνιδια που αγαπησα πραγματικα , το αοε3 δε το επαιξα καθολου..

Εγω ελεγα για aoe3:p :p :p

Κακως παντως!Αλλα τι σε χαλαει?Ξεκινα τωρα.Ακομα σφαζονται!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR

δηλαδη να καταλαβω, maximum θεωρεις και τα φιλτρα ;

Οχι - αλλά είμαι η μειοψηφία. Πολλοί τα θεωρούν ως βασικότατο όρο για να θεωρήσει κάποιος ότι παίζει κάτι σε ΜΑΧ γραφικά. Αλλά ορισμένες φορές (π.χ. Oblivion, TDU) το 16xAF επιβάλλεται καθώς βελτιώνει υπερβολικά την εικόνα - λόγω του μεγάλου LOD.

Τα παιχνίδια όμως σαν το ΑοΕ ΙΙΙ που υποστηρίζουν SM3.0 και HDR σε παλιές κάρτες δεν έχουν full γραφικά - απλά και μόνο επειδή δεν μπορούν να δείξουν τα HDR και SM3.0 γραφικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.