Jump to content



Age of Empires 3


stratos1978

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Εχω παιξει ολα τα age και τα expansion που εχουν κυκλοφορησει.Απο το πρωτο που οι καταπελτες ηταν τεραστιοι και οι ιερεις ηταν πιο δυνατοι και απο τα αλογα:blink: μεχρι το τελευταιο.Εχει σιγουρα πολυ ομορφα γραφικα,ειδικα στη θαλασσα και στις εκρηξεις αλλα το να θες να κατεβασεις οργανωμενο στρατο σε μαχη ειναι σπαστικο.Πρεπει να τους εχεις συνεχεια υπο επιτηρηση μη φευγουν αριστερα-δεξια.Και να πρεπει να τους στησεις για να αρχισουν πυρ?Και να βαρανε οπου ναναι?:TD:

:OT: Για αυτο αγαπησα το warhammer και παλιοτερα το generals:banging:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από lionor

se full grafika nai....

Αφού το ξέρεις ότι ΔΕΝ γράφουμε greeklish, γιατί τα γράφεις; Κάνε σε παρακαλώ διόρθωση σε Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Χθες, στις 01:34]

Χμμμ, πειράζει αν θα το αμφισβητήσω αυτό?

πειραζει και πολυ μαλιστα... Το παιχνιδι δεν ειναι ιδιαιτερα απαιτητικο και πραγματικα το επαιζα με celeron 2.4, 1gb μνημη και 6600agp απλη και ετρεχε μια χαρα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison [Σήμερα, στις 09:05]

Το μια χαρα του ενος ειναι το μετριο εως κακο του αλλου ;)

Τι εγινε ρε ΙΣΟΝ?Σε χασαμε τελειως στο online!Που εισαι να μας βαλεις τα γυαλια?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lionor

πειραζει και πολυ μαλιστα... Το παιχνιδι δεν ειναι ιδιαιτερα απαιτητικο και πραγματικα το επαιζα με celeron 2.4, 1gb μνημη και 6600agp απλη και ετρεχε μια χαρα...

Εμένα από την άλλη δεν με πειράζει και θα το αμφισβητήσω. Ιδιαίτερα απαιτητικό μπορεί να μην είναι αλλά σε celeron 2.4 με απλή 6600 απλά δεν παίζει να έπαιζε με full γραφικά. Σίγουρα θα είχε κομμένα HDR και Shader Effects / για να μην αναφέρω 16x AF και 2x ή 4x AA - γι αυτό και σου έπαιζε καλά. Αλλά όχι σε full.

Είναι σαν να βγει κάποιος και να πει ότι έπαιζε σε 9600ΧΤ το Far Cry 1.3 σε Full γραφικά. Απλά δεν γίνεται. Η κάρτα του δεν τα υποστηρίζει. Το ότι αυτός θα τα είχε όλα στα maximum δε σημαίνει ότι όντως ΟΛΑ ήταν στο maximum.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από _K_Marios_ [Χθες, στις 23:31]

Παιζετε online ΑΟΕ 3 ?

Εδω και χρονια εχουμε(ειχαμε βασικα:p ) κολλησει και πολυ ασχημα!Ειναι καλη φαση αρκει να βρεις παιχνιδι να παιξεις!Την εχουν μια λαλακια στο κεφαλι οι ξενοι:p !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 03:01]

Εμένα από την άλλη δεν με πειράζει και θα το αμφισβητήσω. Ιδιαίτερα απαιτητικό μπορεί να μην είναι αλλά σε celeron 2.4 με απλή 6600 απλά δεν παίζει να έπαιζε με full γραφικά. Σίγουρα θα είχε κομμένα HDR και Shader Effects / για να μην αναφέρω 16x AF και 2x ή 4x AA - γι αυτό και σου έπαιζε καλά. Αλλά όχι σε full.

Είναι σαν να βγει κάποιος και να πει ότι έπαιζε σε 9600ΧΤ το Far Cry 1.3 σε Full γραφικά. Απλά δεν γίνεται. Η κάρτα του δεν τα υποστηρίζει. Το ότι αυτός θα τα είχε όλα στα maximum δε σημαίνει ότι όντως ΟΛΑ ήταν στο maximum.

Εγω παντως που το ειχα βαλει στο laptop για να δω πως τρεχει με 6600 πηγαινε καπως αργα για να πω την αληθεια!Ολα στο FULL ηταν παντως!Το προτιμω στην 8800gts μου:inlove::inlove:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.