Jump to content



Tι μπορει να ειναι?


red alert

Recommended Posts

Ρε πεδία σε ένα μαζί στα PC τους όταν ανήγαν πεταγότανε ένα παράθυρο και έκανε μια εργασία λες και πέρναγε τη registry ξανά στην εκκίνηση Δεν ήταν pci κάρτα αυτές που κυκλοφορούν. Τι μπορεί να είναι αυτό?:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από red alert

Ρε πεδία σε ένα μαζί στα PC τους όταν ανήγαν πεταγότανε ένα παράθυρο και έκανε μια εργασία λες και πέρναγε τη registry ξανά στην εκκίνηση Δεν ήταν pci κάρτα αυτές που κυκλοφορούν. Τι μπορεί να είναι αυτό?:(

????????????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από red alert [Σήμερα, στις 18:29]

Ρε πεδία σε ένα μαζί στα PC τους όταν ανήγαν πεταγότανε ένα παράθυρο και έκανε μια εργασία λες και πέρναγε τη registry ξανά στην εκκίνηση Δεν ήταν pci κάρτα αυτές που κυκλοφορούν. Τι μπορεί να είναι αυτό?:(

μεταφραση................

ρε παιδια σε ενα μαγαζι που περναγα, ειδα στα πισι τους οταν ξεκινουσαν να πεταγεται ενα παραθυρο που απεικονιζε κατι σαν ανασυγκροτηση της registry.........(@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ποιο προγραμμα μπορει να εκανε τετοια δουλεια?)

περισσοτερο αδυνατω να μεταφρασω.......:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 18:39]

μεταφραση................

ρε παιδια σε ενα μαγαζι που περναγα, ειδα στα πισι τους οταν ξεκινουσαν να πεταγεται ενα παραθυρο που απεικονιζε κατι σαν ανασυγκροτηση της registry.........(@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ποιο προγραμμα μπορει να εκανε τετοια δουλεια?)

περισσοτερο αδυνατω να μεταφρασω.......:giveup:

Τι να σου πω ρε newspostah...

εχεις χαρισμα.... :worship:

μαντικες ικανοτητες λεμεεε

ριχνεις και το φλυτζανι αμα λαχει?

για πες μου κι εμενα κατι που με απασχολει τελευταια ...

ο Μητσαρας θα το κουτουπωσει επιτελους το Κατινακι

που του χει ψησει το ψαρι στα χειλη ενα μηνα τωρα? :upside:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από red alert [Σήμερα, στις 18:59]

Απλά αντικατάστησε τα registry από τα windows με αποθηκευμένα .

μεταφραση.......

το προγραμμα αυτο αντικατεστησε καταχωρησεις της registry των windows με δικα του τα οποια ειχε αποθηκευμενα μεσα στο προγραμμα..........

ειλικρινα φιλε δεν ειναι η μερα σου σημερα..........:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από red alert

Δεν ξέρω και ρώτησα μην με δείρετε. Δεν πρόλαβα να διαβάσω το όνομα από το πρόγραμμα .Απλά αντικατάστησε τα registry από τα windows με αποθηκευμένα .

Μήπως εννοείς κάποια κάρτα για system restore??? αλλιώς δεν πάει κάπου το μυαλό μου!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν σαν αν είχε αποθηκευμένες registry από τι στιγμή που είχαν εγκατασταθεί το windows και τις αντικαθιστούσε κάθε φορά . ’μα ήξερα δεν θα ρώταγα .. Στη τελική θα παω να ρωτήσω στο μαγαζί ,ευχαριστώ για το κράξιμο ..:fist: :fist: :fist:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από red alert [Σήμερα, στις 19:23]

Ήταν σαν αν είχε αποθηκευμένες registry από τι στιγμή που είχαν εγκατασταθεί το windows και τις αντικαθιστούσε κάθε φορά . ’μα ήξερα δεν θα ρώταγα .. Στη τελική θα παω να ρωτήσω στο μαγαζί ,ευχαριστώ για το κράξιμο ..:fist: :fist: :fist:

δεν καταλαβαινω γιατι οποτε κραζει καποιος καποιον πρεπει να περνατε στην αντεπιθεση λες και σας δειραμε...............τα ποστ σου ηταν τελειως ακαταλαβιστικα.και δεν το λεω μονο εγω αυτο.οταν λοιπον βλεπουμε τετοια ποστ ευλογα μας ερχεται η απορια ''τι θελει να πει ο ποιητης?''

και ουτε σε εβρισα ουτε σου μιλησα ασχημα για να βλεπεις κραξιμο.απλα προσπαθησα να μεταφρασω 2 φορες τα ποστ σου ανεπιτυχως.

τωρα εαν εχεις προβλημα με τα ελληνικα σου αυτο δεν ειναι δικο μου θεμα να το λυσω......ομως οταν χρησιμοποιεις αυτα τα ελληνικα μεσα στο φορουμ το οποιο κινουμαι και εγω μεσα τοτε εχω προβλημα............δεν μπορει καποια παιδια εδω μεσα παρολα τα δικα τους προβληματα οταν ποσταρουν κατι να το ποσταρουν οργανωμενα και με σωστη ροη του λογου και καποιοι αλλοι να παιζουν με δικους τους κανονες..............μαθετε να γραφετε λοιπον και να εκφραζεστε σωστα............μονον ετσι θα παρετε σωστες απαντησεις.........εαν ο συνομιλητης σου δεν καταλαβαινει για τι πραγμα λες τοτε πως να σε βοηθησει ο αμοιρος....:dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από red alert

Δεν το είπα για κακό απλά είναι η αρχή του forum να συζητάμε .Υπάρχουν κάτι κάρτες pci που κάνουν αυτί τι δουλεία (Registry clean).

απλά δεν έβγαινε νόημα με τον τρόπο που το χες γράψει, και αυτό σχολίασαν τα παιδιά:)

από κει και πέρα, ίσως να χε κάποια scheduled εργασία να τρέχει στην εκκίνηση? π.χ. πώς είναι τα antivirus?

κάτι τέτοιο φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.