Jump to content



συναντηση 19/11 ΣΑΒΒΑΤΟ


ea6gka

Recommended Posts

επειδη ενα κιλο φαι ποτε δεν ειναι αρκετο :D

αποφασιζουμεν την ημερα Σαββατο και περι ωρας 21.00 να συναντηθουμε ΞΑΝΑ σε μερος οπου ακομα δεν γνωριζουμε. Δηλωστε συμμετοχες ελευθερα.

1, εγω:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Πω ρε ακομα δεν προλαβες να παρεις την μητρικη πας και για επεξεργαστη...

Βαλε με στους αναποφασιστους αν και λογικα θα ερθω..(δεν το κανουμε παλι παρασκευη καλυτερα)

Link to comment
Share on other sites

Εμμμ εφοσον εχει Σαββατο γενεθλια φανταζομαι οτι μπορει να γιορτασει Παρασκευη μετα τα μεσανυχτα...

Και σταματηστε ΟΛΟΙ να δειχνετε οτι εχετε κοινωνικες συναναστροφες εκτος FORUM (με χολια του τυπου δεν μπορω Σαββατο)...το ξερουμε οτι ειναι ψεματα...:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

και εγω παρασκευη ηθελα αλλα εχει γενεθλια ο esdee το σαββατο

Αρχική απάντηση από ison

Εμμμ εφοσον εχει Σαββατο γενεθλια φανταζομαι οτι μπορει να γιορτασει Παρασκευη μετα τα μεσανυχτα...

ναι μην κολατε παρασκευη? Παρασκευη!!! ολη η βραδια δικια μας ειναι.

το μονο που θελω ειναι να ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ!!!!

και εγω μεσα στους wanabe δυστηχως δεν εξαρτατε καθολου απο εμενα!

Link to comment
Share on other sites

μπιφτεκολογία? Rootx αλήθεια δεν του έμαθα εγώ αυτη τη λέξη! Μόνος του την σκέφτηκε. Κάτι θα τον κόλλησα στο προηγούμενο φαγοπότι.

Ωστε μπριζοκλίκι πάλι ε?

Βάλτε με στους "πιθανον να είμαι εκει" γιατι απο τώρα δεν μπορώ να πω με σιγουριά.

Αυτη τη φορά όμως θα πάρουμε και 5 εξτρα licences για το τραπέζι...με ψιλοστεναχώρεσε που οι μισοί ήταν εκτος εμβέλειας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

μπιφτεκολογία? Rootx αλήθεια δεν του έμαθα εγώ αυτη τη λέξη! Μόνος του την σκέφτηκε. Κάτι θα τον κόλλησα στο προηγούμενο φαγοπότι.

Αφού τους κάνεις σεμινάρια με πμ ρα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.