Jump to content



the cheapest laptop


ΝTG

Recommended Posts

Προσπαθω να βρω ενα λαπτοπ με μονη προδιαγραφη να ειναι το φτηνοτερο δυνατο!Τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω!

Βρηκα ενα στο eshop F.S L7300 με 879€!

Πιο φτηνο ακομα υπαρχει??Καποια που βαζουν σε κωτσοβολο κλπ με 500-600-700 ποια ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Στο μαγαζί με τα cd στη Μπόταση είχανε ένα celeron-M (centrino style) με 512 ram 40G σκληρό 15άρα dvdr και φυσικά onboard vga γύρω στα 650+.....πολύ καιρό το έχουνε στη βιτρίνα και δεν το έχει φάει κανείς.....ρίξε μια ματιά μπας και είσαι τυχερός.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις μεχρι τωρα απαντησεις !!

Παντου κοιταω αλλα μηπως τυχει και μου ξεφυγει κατι!!Για fleamarket δεν ξερω......δεν με πολυελκευει...!

@outlaw!

Aν εμενα αθηνα θα ημουνα ευτυχισμενος (οπως ειχα πει και σε καποιον αλλο)!Αλλα μενω καριουτσικα.....360χλμ!

Link to comment
Share on other sites

@τριστενο

αν βρεις τιποτα πες μου!

Θα ετιμηθει το φτηνο.......αν με λιγα (λιγα ομως) παιρνεις κανενα με καρτα 6200 ,9700(λογω παλιοτητας) καλως αλλιως το φτηνο!

Σε πμ οτι βρεις εεε!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στα laptop ειναι πολυ μπερδεμενη κατασταση τι να κοιταξουμε στα μεταχειρισμενα ? Εγω ηθελα ενα laptop μονο και μονο για την φορητοτητα (ισα ισα να τσουλανε τα winxp) δλδ γυρω στα 400-500 ευρω και απο αγγλια μερια μιας και ολοι στα πανεπιστημια εχουν και τα αλλαζουν...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.