Jump to content



Casetek CK-1022-5 η συνεχεια...


johnysb

Recommended Posts

...συνεχεια απο εδω

Το ολο εγχειρημα ξεκινησε οταν η γνωστη sakura Skysurfer ηρθε ενα απογευμα σπιτι μου για να "σκαλισουμε" κατι στο παλιο μου κουτι.

Εχοντας και εκεινος προσωπικη εμπειρια με το συγκεκριμενο,απηυδησε για ακομα μια φορα.

Αγανακτισμενος λοιπον ανοιγει το msn βλεπει στις επαφες online το γνωστο troll Dr.Gonzo,ξαφνικα σιωπη και μια αναλαμπη στο μυαλο του().

Ανοιγει ενα παραθυρο και αρχιζει να πληκτρολογει τις γνωστες ασυναρτησιες,μετα απο μια αρκετα χρονοβορα στιχομυθια καταληγουμε στο σπιτι του Dr.Gonzo για καφε.

Πινοντας λοιπον το καφεδακι μας,το βλεμα του γιατρου ξαφνικα αρχιζει να γυαλιζει επικινδυνα.

Αστραπιαια σηκωνεται και παω στο αλλο δωματιο(εκεινη τη στιγμη περασαν πολλα απο το μυαλο μας()), μετα απο αρκετη φασαρια που ακουγαμε απο το διπλα δωματιο γυριζει με ενα μεγαλο χαρτοκουτι.

Σιωπη, ο τρομος ζωγραφισμενος στα ματια μας,ωσπου ανοιγει το κουτι και λεει σας εφτιαξα(τι να εννοει αραγε?). Με μια αποτομη κινηση βγαζει ενα μαυρο case που θυμιζει λιγο Stacker stc-01 στην οψη.

Να μην πολυλογω(τοση ωρα θα μου πειτε αυτο κανω,αλλα...)γυριζουμε σπιτι με τον Skysurfer με το βλεμμα του νικητη και τρελη ορεξη για μοντες!

Κατεβασαμε απειρες ιδεες για το τελικο στησιμο του κουτιου,ωσπου μια επικρατησε.

Ελπιζω να σας αρεσει και εσας!

Ξερω πως αν το εσωτερικο ηταν μαυρο θα ηταν πολυ καλυτερο το αποτελεσμα,αλα η υπομονη ειναι μια αρετη η οποια δε μας χαρακτηριζει.

Να ευχαριστησω τους SkySurfer,Dr.Gonzo και Xtreme-shop

post-442-1414343233,6596_thumb.jpg

post-442-1414343233,7039_thumb.jpg

post-442-1414343233,7259_thumb.jpg

post-442-1414343233,7482_thumb.jpg

post-442-1414343233,7701_thumb.jpg

post-442-1414343233,8055_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.