Jump to content



Εν ετη 2005 δεν μπορω να εχω αυτο που θελω!!


AlienHack

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gbak

Παντως εγω τελικα αγορασα toshiba m40 με x700 και 1.5giga ram kαι τρεχει μια χαρα ....τωρα παιζω quake 4 σχετικα ανετα με λιγες παραχωρησεις...

Τι CPU? οταν λες λιγες παραχωρησεις? Χωρις φιλτρα AA & AF ε? και τι αναλυση? 1024x768? ; quality γραφικων μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η παραγγελια ακυρωθηκε.

Επειδη δεν γνωριζω τιποτα για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ laptop που θα αγοραζα, να πω οτι μετα απο σημερινη πρωινη συνομιλια με υπευθυνο του τμηματος laptop της στορυρναρη (σε αυτο το μαγαζι υπηρχε το 17wp μονο) ,μου ειπε ξεκαθαρα οτι τα περισσοτερα απο αυτα ειναι απο διορθωσεις ή εκθεσιακα δειγματα απο μαγαζια.Οταν παραγγελνα το λαπτοπ απο τον πωλητη την Παρασκευη μου ειχε πει οτι θα ηταν καινουργιο και αν συνεβαινε κατι θα ειχα εγγυηση ενος ετους.Μετα απο αυτα εκρινα πολυ σωστο/λογικο να ακυρωσω την παραγγελια μου,κατι που εγινε χωρις διαμαρτυρια απο καμμια πλευρα.

Με το ποστ μου αυτο δεν θελω να πω οτι το κομματι θα ηταν ελλατωματικο ή χαλασμενο.Απλα ΕΓΩ εκρινα οτι ακομα και σαν προσφορα δεν θα αξιζε το ρισκο.Καλυτερα να δωσω 300-400ε παραπανω για ενα καινουργιο, παρα να επαιρνα αυτο και ακομα και αν δουλευε χωρις προβληματα, να εχω το αγχος μη μου παθει κατι.

Ξαναλεω για να μην φανει οτι κανω δυσφημιση στο πλαισιο,οτι ολα αυτα ειναι η δικια μου αποψη.Ποτε δεν ειδα σε τι κατασταση, φυσικη/λειτουργικη ηταν το λαπτοπ που θα επαιρνα.

Link to comment
Share on other sites

Ειδατε? στα λογια μου ερχεστε... Παντος για πες Vader, τι ειναι αυτο το ολο θεμα-συστημα με τα barebone λαπτοπσ? Απο ποιο μαγαζι? και σε τι τιμες? γιατι εγω δεν εχω προβλημα αν η τιμη ειναι καλη να παρω καποιο κομματι σας αυτα ποθ αναφερεις, και ας ειναι απο εκθεσιακο χωρο κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από power

Αυτό εδώ το έχεις δεί?

Με 6600 και 15,4 οθόνη

http://www.e-shop.gr/showDetail_per.phtml?id=PER.909005

Αν ειχε x700 θα το επαιρνα κατευθειαν, αλλα η 6600go ειναι κατα 10-20% ποιο αργη απο την χ700...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από AlienHack

Ειδατε? στα λογια μου ερχεστε... Παντος για πες Vader, τι ειναι αυτο το ολο θεμα-συστημα με τα barebone λαπτοπσ? Απο ποιο μαγαζι? και σε τι τιμες? γιατι εγω δεν εχω προβλημα αν η τιμη ειναι καλη να παρω καποιο κομματι σας αυτα ποθ αναφερεις, και ας ειναι απο εκθεσιακο χωρο κτλ..

Απο το πλαισιο της στουρναρη.350ε τελικη εχει μονο το barebone!

Εγω δεν ειπα οτι θα ηταν χαλασμενο,απλα δεν ηθεκα να το ρισκαρω ή να σκεφτομαι συνεχως αν θα μου χαλασει.Εξαλλου ειναι φθηνο και εχει και εγγυηση.

Δεν ξερω ποσα εχουν μεινει πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από AlienHack

Αν ειχε x700 θα το επαιρνα κατευθειαν, αλλα η 6600go ειναι κατα 10-20% ποιο αργη απο την χ700...

η 6600 ειναι σαφως ανωτερη επιλογη σαν mobile vga.Το γιατι θα το δεις σε λιγο καιρο απο τωρα... (λεγε με dx9.0c support)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.