Jump to content



Logitech G7


Vatos_locos

Recommended Posts

me happy άλλαξα το μικρό notebook Microsoft bluetooth mouse που είχα και είπα να πάρω ένα καλό μια φορά,

παιχνίδια πολλά δεν παίζω αλλά πιστεύω πως ήταν καλή αγορά αν και λίγο ακριβό ~70€

μέχρι τώρα ~10 λεπτά που το έχω δεν βρήκα κάτι αρνητικό ( ακόμα )

ωραίο, carbon fiber wannabe

βολικό, έχει καλό grip και τα πόδια του δεν ξέρω πως λέγονται αυτά από κάτω είναι σαν λάστιχα αλλά γλιστράνε ωραία σε γραφείο πάνω χωρίς mouse pad

υπερβολικά γρήγορο βασικά σε max dpi ( 2000 ) το κουνάς 2 χιλιοστά και έχει φτάσει από την μία άκρη στην άλλη της οθόνης ( 22'' )

από αυτονομία δεν ξέρω ακόμα τώρα φορτίζω τις μπαταρίες του έχει 2 δικές του μέσα

( 2 ώρες λέει το manual σε turbo mode και 10 ώρες σε normal mode για να φορτίσει πλήρως μια μπαταρία του )

ο φορτιστής πάει πάνω σε μία usb και πάνω του έχει μια usb για το usb δέκτη

από το σήμα του τα πάει καλά δεν έχει διακοπές κλπ και αποκρίνεται αμέσως στον δέκτη

τώρα photos γιατί είμαι από την δουλειά και δεν ξέρω τι άλλο να γράψω :p ότι παραπάνω θέλετε ζητάτε το

1001040rp4.jpg1001041mh9.jpg1001042xq8.jpg1001043bo0.jpg1001044lr8.jpg1001049ex7.jpg1001050yf4.jpg1001045xc4.jpg

shot0001ad8.jpg

shot0002ik6.jpg

shot0003kx6.jpg

shot0004km7.jpg

shot0005yo1.jpg

Link to comment
Share on other sites

όχι το παλιό ήταν με bluetooth αυτό είναι RF αλλά δεν δίνει να έχει πρόβλημα τώρα για βάρος στο περίπου όσο ένας δίσκος passport και λίιιιγο πιο ελαφρύ, ακριβός σχεδών όσο μια μικρή ψυφιακή, λίγο πιο βαρύ από ένα απλό κινιτό καμια 200-250 γραμάρια το κόβω σε σίγρυση με μια nivea :p ( δεν έχω ζυγαριά που μετράει κάτω από κιλό )

Link to comment
Share on other sites

όχι βαρίδια δεν έχει βασικά λόγο της μπαταρίας του που την χωνεύει το ποντίκι μέσα με τον ίδιο τρόπο που χωνεύει τα βαρίδια το G5

το G5 είναι wired αν εννοείς αυτό για το παλιό :p

στην 7η photo τίποτα δεν έπαθε απλά είχα κόψει την γρίλια που έχει το stacker εκεί πίσω γιατί είχα ένα ψυγείο για ένα διάστημα και η γρίλια του ήταν φουσκωτή προς τα έξω και δεν βόλευε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.