Jump to content



Harry Poter The goblet of Fire μην-το-πάρετε!!!


geogeoland

Recommended Posts

Το πιο προχειροδουλεμένο παιχνίδι που έχω παίξει ποτέ!!! Καμία σχέση με τα προηγούμενα!! Απόλυτα γραμμική τροπή, αδυναμία αλαγής κουμπιών, παντελής έλειψη option (ούτε καν έπιλογή για να αλλάξεις την ανάλυση δεν έχουν βάλει οι μλκάδες ) και σε κάποια συστήματα (ανάλογα την κάρτα γραφικών, [πχ με G-force 4 MX]) φρικαλέα γραφικά!

Τουλάχιστων απο μια εταιρία τόσο μεγάλη όσο η EA Games θα περίμενα κάτι πιο σοβαρό!:tomato::TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από geogeoland [Σήμερα, στις 20:50]

...

Τουλάχιστων απο μια εταιρία τόσο μεγάλη όσο η EA Games θα περίμενα κάτι πιο σοβαρό!:tomato::TD:

Hary Potter και σοβαρό δεν πάνε μαζί. Το παιχνίδι απευθύνεται κυρίως στις μικρές ηλικίες... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris [Σήμερα, στις 18:53]

Hary Potter και σοβαρό δεν πάνε μαζί. Το παιχνίδι απευθύνεται κυρίως στις μικρές ηλικίες... ;)

Κι εγώ μαζί σου, σίγουρα τα HP δεν αποτελούν σοβαρό τίτλο, αλλά τουλάχιστον τα προηγούμενα είχαν κάποια αξιοπρέπεια!! Εδώ μιλάμε για ένα έκτρωμα!!! Τώρα... όσον αφορά τις μικρές ηλικίες... τόσο το χειρότερο!!! Φαντάσου ένα 10χρονο που μόλις έχει πάρει ένα καινούργιο παιχνίδι που περίμενε πώς και πώς (ιδίως αν είχε παίξει τα προηγούμενα, είχε δει την ταινία και έχει διαβάσει το βιβλίο) και έρχεται αντιμέτωπο με αυτή την απίστευτη προχειροδουλειά!!! (Για να μην μιλήσουμε και για τους γονείς που έχουνε πληρώσει για αυτό και τώρα ακούνε παράπονα). Τουλάχιστων εμείς έχουμε ένα τρόπο να διαμαρτυρηθούμε και έχουμε και δικά μας λεφτά να διαχειριστούμε. Οι «μικρές ηλικίες» τι μπορούν να κάνουν;;;:TD:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη και εμενα μου το εφερε ο << Θειος μου >> δεν μπορω να πω οτι δεν μου αρεσε για 1-2 ωρες παιχνιδιου max..Απλα ειναι η κλασσικη τεμπελικη συνταγη των εταιριων παιχνιδιων οπου απο τις κονσολες γινεται η εκδοση του pc .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias [Σήμερα, στις 15:45]

Επειδη και εμενα μου το εφερε ο << Θειος μου >> δεν μπορω να πω οτι δεν μου αρεσε για 1-2 ωρες παιχνιδιου max..Απλα ειναι η κλασσικη τεμπελικη συνταγη των εταιριων παιχνιδιων οπου απο τις κονσολες γινεται η εκδοση του pc .

Σωστός:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.