Jump to content



Κάτι για το forum


SAGO

Recommended Posts

Ρε παιδιά έχω γραφτεί και σε άλλα forums αλλά δέν μπορώ να καταλάβω το παρακάτω...

Έχω κάποιες εικόνες στον υπολογιστή μου σε μορφή HTML και θέλω να το κάνω κάπως έτσι:

να εμφανίζεται έτσι και να βγάζει την εικόνα που έχω στον υπολογιστή μου σε άλλο παράθηρο του internet explorer.

plzzzzzzzzzzzzz πείτε μου έχω σκάσει για να το βρώ........:( :( :(:confused: :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 15:03]

βάλε firefox και πάτα ctrl και left click, και θα στα ανοίγει σε νέο tab.

δουλεύει και πατώντας το 3ο mouse button (στο microsoft ποντίκι που έχω, είναι το ροδάκι όταν το πατάω) :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SAGO

ρε παιδιά καταλάβατε τι θέλω να κάνω?????

μάλλον όχι!

Αρχική απάντηση από SAGO

Ρε παιδιά έχω γραφτεί και σε άλλα forums αλλά δέν μπορώ να καταλάβω το παρακάτω...

Έχω κάποιες εικόνες στον υπολογιστή μου σε μορφή HTML και θέλω να το κάνω κάπως έτσι:

να εμφανίζεται έτσι και να βγάζει την εικόνα που έχω στον υπολογιστή μου σε άλλο παράθηρο του internet explorer.

plzzzzzzzzzzzzz πείτε μου έχω σκάσει για να το βρώ........:( :( :(:confused: :confused: :confused:

για εξήγησε λίγο καλύτερα τι θες να κάνεις? δεν καταλαβαίνω (το ομολογώ!).

html εικόνες??? δεν υπάρχουν html εικόνες.

θες να φτιάξεις 1 html αρχείο σαν index εικόνων?

αυτό εννοείς? και να πατάς στον υπερσύνδεσμο και να σου βγάζει το link?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.