Jump to content



Περιεχόμενα κουτιού Albatron 6600GT AGP απο Πλαίσιο?


Seeker

Recommended Posts

Πήρα αυτή την κάρτα απο το Πλαίσιο αλλά πουθενά στο manual δεν υπάρχει λίστα με το τι πρέπει να περιέχει το πακέτο και επειδή το πακέτο δεν ήταν κλεισμένο με ζελατίνα ανησυχώ μήπως λείπει τίποτα. Την έχει πάρει κανείς να μου πει στα σίγουρα?

BTW η ψύκτρα δεν είναι όπως φαίνεται στην φωτογραφία αλλά έχει πάνω ένα σχέδιο με την γοργόνα της NVIDIA, αυτό δεν σημαίνει τίποτα, έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Την είχα πάρει από eshop το καλοκαίρι. Περιλαμβάνει 4 Cd (drivers, demos, Arx Fatalis και Win DVD creator), manual και 1 καλώδιο! Η ψύκτρα είναι απλή μπλε χωρίς φανφάρες και σχέδια και δεν καλύπτει τις μνήμες...

Έχω ακούσει για περιστατικά που πασάρουν πράμα από stockάδικα και αυτά που πηγαίνουν για rma αλλά δεν ξέρω αν αληθεύει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kunoobidi

Την είχα πάρει από eshop το καλοκαίρι. Περιλαμβάνει 4 Cd (drivers, demos, Arx Fatalis και Win DVD creator), manual και 1 καλώδιο! Η ψύκτρα είναι απλή μπλε χωρίς φανφάρες και σχέδια και δεν καλύπτει τις μνήμες...

χμμμ... εμένα είχε μέσα μόνο το μαύρο CD με τους drivers, ένα καλώδιο, το manual και φυσικά την κάρτα η οποία όμως είχε την ψύκτρα με την γοργόνα που ανέφερα παραπάνω... Είναι λογικό αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Seeker

Πήρα αυτή την κάρτα απο το Πλαίσιο αλλά πουθενά στο manual δεν υπάρχει λίστα με το τι πρέπει να περιέχει το πακέτο και επειδή το πακέτο δεν ήταν κλεισμένο με ζελατίνα ανησυχώ μήπως λείπει τίποτα. Την έχει πάρει κανείς να μου πει στα σίγουρα?

BTW η ψύκτρα δεν είναι όπως φαίνεται στην φωτογραφία αλλά έχει πάνω ένα σχέδιο με την γοργόνα της NVIDIA, αυτό δεν σημαίνει τίποτα, έτσι?

Αρχική απάντηση από giorikas

χε..χε την ιδια εχω παρει και εγω φιλε για δες και εδω

"εμένα είχε μέσα μόνο το μαύρο CD με τους drivers, ένα καλώδιο, το manual"

και η δικια μου αυτα ειχε μονο

Nα πάτε στο site της Albatron να δείτε τι περιλαμβάβει η συσκευασία της κάρτας ακριβώς.. Μετά μπορείτε να το τρίψετε στα μούτρα του κάθε πωλητή που θα πει "Μα, μου, έτσι είναι"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 13:05]

Nα πάτε στο site της Albatron να δείτε τι περιλαμβάβει η συσκευασία της κάρτας ακριβώς.. Μετά μπορείτε να το τρίψετε στα μούτρα του κάθε πωλητή που θα πει "Μα, μου, έτσι είναι"

Σωστος:T:

Πλαισιο sucks!:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorikas

χε..χε την ιδια εχω παρει και εγω φιλε για δες και εδω

"εμένα είχε μέσα μόνο το μαύρο CD με τους drivers, ένα καλώδιο, το manual"

και η δικια μου αυτα ειχε μονο

Είναι ακριβώς η ίδια κάρτα... Στο site της Albatron πάντως δεν λέει κάτι για τα περιεχόμενα του πακέτου.

Μάλιστα μου πάει πολύ καλά στο 3DMark03 οπου βγάζει 7652 3DMarks

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.