Jump to content



Όταν το "mailbox" του TheLab έχει πήξει !


kreach

Recommended Posts

Τον τελευταίο καιρό δεν έχω λάβει κανένα πμ, κάτι μου λέει πως έχει γεμίσει το "πμ box" κ δεν μπορώ να δεχτώ άλλα. Υπάρχει κάποιο όριο σε ΜΒ? Επίσης καλό θα ήταν να υπήρχε κ μια μπάρα, όπως κ στο hotmail, που σου γράφει %σου μένει !

@TheLab: Γίνεται να τροποποιηθούν τα πμ έτσι ώστε να μπορούν να σταλθούν ΟΜΑΔΙΚΑ πμ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Δεν είχα πάει ποτέ και εγώ στο LabAssistant. Πήγα πριν 2 λεπτά να δω... λέει έχετε νέο μήνυμα... (αν είχα θα το είχα δει είτε με pop up είτε από το mail) Γεμάτος περιέργια πάω και βλέπω... Μήνυμα του χρήστη Rambo τον όποιο είχα στη μαύρη λίστα και δεν το είχα λάβει... (αλλά στον assistant μου το έβγαλε( bug?))

Τέσπα... το μήνυμα ήταν ευγενέστατο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Που είναι πάλι τούτο; Δεν τον έχω δει τον κύριο ποτέ. Μπορείτε να μας συστήσετε;

Μα τον τουτατή, παρ'όλη τη σκληρή εκπαίδευση που έχω περάσει (σουβλάκια και προφιτερόλ) το συγκεκριμένο δεν το χα μάθει...

Τι μαθαίνει κανείς!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Μα τον τουτατή, παρ'όλη τη σκληρή εκπαίδευση που έχω περάσει (σουβλάκια και προφιτερόλ) το συγκεκριμένο δεν το χα μάθει...

Τι μαθαίνει κανείς!!

Δεν τους φτιαχνουν οπως παλια τους mods:p :p:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γενικώς το σύστημα των προσωπικών μηνυμάτων έχει πλάκα. 1 στα 10 μηνύματα μόνο βλέπω στην κεντρική σελίδα τα υπόλοιπα απλά πρέπει να μπω και ας μου λέει ότι δεν έχω νέα μηνύματα. Ο Βοηθός εντωμεταξύ άλλες φορές μου λέει ότι έχω μηνύματα που δεν έχω διαβάσει ενώ τα έχω διαβάσει και άλλες απλά ακολουθεί το παράδειγμα της κεντρικής σελίδας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Μα τον τουτατή, παρ'όλη τη σκληρή εκπαίδευση που έχω περάσει (σουβλάκια και προφιτερόλ) το συγκεκριμένο δεν το χα μάθει...

Τι μαθαίνει κανείς!!

Βλέπε και μάθαινε modάκο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kreach

Τον τελευταίο καιρό δεν έχω λάβει κανένα πμ, κάτι μου λέει πως έχει γεμίσει το "πμ box" κ δεν μπορώ να δεχτώ άλλα. Υπάρχει κάποιο όριο σε ΜΒ? Επίσης καλό θα ήταν να υπήρχε κ μια μπάρα, όπως κ στο hotmail, που σου γράφει %σου μένει !

@TheLab: Γίνεται να τροποποιηθούν τα πμ έτσι ώστε να μπορούν να σταλθούν ΟΜΑΔΙΚΑ πμ?

μηπως ειναι καιρος να αρχισεις να διαγραφεις κατι;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.