Jump to content



internet security.......


cabalai

Recommended Posts

pleaseeeeee ποια επιτελους ειναι η καλυτερη λυση για ασφαλεια στο internet????? εixa to zone alarm intenet security suite 6 αλλα το προγραμμα ειναι τρελο!! ασε που το antivirus ειναι αχρηστο, τωρα εχω avg free, spybot, lavasoft ad-aware δεν μου τρωνε μνημη καθολου και το μηχανιμα σκιζει αλλα να που κολλησα παλι virus το avg δεν εχει real-time protection αα!!! συν δεν εχω firewall ποια λυση υπαρχει χωρις να επιβαρυνεται το συστημα και να νιωθω ασφαλεια?

Link to comment
Share on other sites

εγω το zone alarm δεν το συμπαθω γιατι τρωει πολυ μνημη.Το ad-αware πολυ καλο επισης ενα πολυ καλο προγραμμα και free που δεν τρωει καθολου μνημη ειναι το spybot search&destroy,βαλτο.Εγω τωρα εχω το outpost για firewall αλλα τρωει πολλη μνημη και αργει το pc,το ad-aware,to spyware doctor to spybot και το nod32.

Δοκιμασε να το segate παντως.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μακρια απο norton!!!!!!!!!!

ειναι παρα μα παρα πολυ βαρυ κ απο τη μια μερα στην αλλη θα σε κρεμασει!!!!

κ θα μεινεις απροσταυτευτος...

εγω τωρα εχω zone alarm pro + kasperscky + adaware κ φαινονται να ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα...

τα συνιστω κ γω οπως μου τα συνιστησαν κ οι υπολοιποι φιλοι...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.