Jump to content



<<Kαταζητειται>> καλο mp3 player!


thrasher

Recommended Posts

Παιδια εδω και καιρο ψαχνω ενα καλο mp3 player.Θα παω μαλλον σε 1gb.

σε 1gb ποσα mp3 περιπου χωρανε και ποσα wma?(περιπου ε?)

λεω να παρω αυτο

Τι λετε ειναι καλο?

Απο ποιοτητα ηχου και ενταση πως παει?

Αν εχετε να μου προτεινετε κατι καλυτερο,θα ηθελα να ειναι κοντα σε αυτα στα λεφτα και σε αυτο το μεγεθος.

το δευτερο ειναι αυτο

τι διαφορες εχει απο το αλλο και ποιο ειναι καλυτερο?

thanks!

Link to comment
Share on other sites

η χωρητικοτητα δεν παει με τον αριθμο τραγουδιων αλλα με την ποιοτητα συμπιεσης.

οσο μεγαλυτερη συμπιεση τοσο καλυτερος ηχος αλλα τοσο μεγαλωνει και η χωρητικοτητα του κομματιου.

ενα 3λεπτο τραγουδι με ποιοτητα κοντα στο CD πιανει περιπου 4.5-5 ΜΒ

για μενα οτιδηποτε κατω απο 192Kbps δεν με ευχαριστει στο ακουσμα.

οποτε για το 1 γιγα υπολογιζε κοντα στα 200τραγουδια mp3 με πολυ καλη ποιοτητα.

το ε-σοπ σημερα μου βγαζει συνεχεια προβλημα στη σελιδα του.οταν φτιαξει θα κοιταξω και τα λινκ που εδωσες

Link to comment
Share on other sites

thanks!Nαι το ηξερα αυτο για την συμπιεση για αυτο και ρωτησα ποσα mp3 και ποσα wma χωρανε.

το ενα ειναι αυτο

το αλλο ειναι αυτο

Μπορεις να μου απαντησεις στα ερωτηματα που εθεσα στο πρωτο ποστ?

Εχεις να μου προτεινεις καποιο αλλο?

Τι ειναι το drm?

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα εχω αυτο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Αν και ειναι λιγο ακριβο αλλα σιγουρα ειναι απο τα πιο μικρα και ελαφρια που κυκλοφορουν.

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=957&Nav_Section_Id=779&Catalog_Id=15&Product_Id=262364&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Αυτα που εχεις δει στο eshop ολα παιρνουν αλκαλικες μπαταριες που για μενα δεν ειναι καλο. Θελουν συνεχεια αλλαγη, προσθετουν προσθετο βαρος και γενικα δεν ειναι βολικα.

Ψαξε οπωσδηποτε κατι με ενσωματωμενη επαναφορτηζωμενη μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

εγω προσωπικα εχω αυτο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Αν και ειναι λιγο ακριβο αλλα σιγουρα ειναι απο τα πιο μικρα και ελαφρια που κυκλοφορουν.

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=957&Nav_Section_Id=779&Catalog_Id=15&Product_Id=262364&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Αυτα που εχεις δει στο eshop ολα παιρνουν αλκαλικες μπαταριες που για μενα δεν ειναι καλο. Θελουν συνεχεια αλλαγη, προσθετουν προσθετο βαρος και γενικα δεν ειναι βολικα.

Ψαξε οπωσδηποτε κατι με ενσωματωμενη επαναφορτηζωμενη μπαταρια.

συνφωνω και εγω με αυτο ειναι πολυ ομορφο και με επαναφορτισομενη μπαταρια αλλα λιγο πιο ακριβο

παντος για εμενα το καλητερο σε αυτα τα λεφτα ειναι το i-river πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα τσιμπισα το creative zen plus 1gb.Απλα ΦΟΒΕΡΟ.Ειμαι παρα πολυ ικαοποιημενος απο την ποιοτητα του ηχου και εχω μεινει εκπληκτος με την πολυ δυνατη του ενταση!!!

Σας ευχαριστω ολους παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.