Jump to content



Γνομες περι 7800GS AGP (UPDATED)......


Qlim4X

Recommended Posts

καλησπερα παιδες......

πως σας φενετε αυτη η καρτουλα????

παρτε και ενα λινκ

http://www.guru3d.com/article/review/322/1/

αν ολλα πανε καλλα παιζει να γινο κατοχος τις.....

(update)

εχω ενα πιστοτικο 160 λιρες απο overcockers.co.uk

ακουω προτασεις πια καρτουλα αξιζει να παρω.....

απο αυτες εδω

link

http://www.overclockers.co.uk/acatalog/7800AGP_Series.html

Link to comment
Share on other sites

H καρτα πεταει και το agp θα ζει και θα βασιλευει για αρκετο καιρο ακομα.Πρεπει με καποιο τροπο να μας αρμεγουν.Σε λιγο θα καιρο η μαγικη μου σφαιρα,λεει οτι θα βγει agp-expres,οποτε τρεξτε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Herc

H καρτα πεταει και το agp θα ζει και θα βασιλευει για αρκετο καιρο ακομα.Πρεπει με καποιο τροπο να μας αρμεγουν.Σε λιγο θα καιρο η μαγικη μου σφαιρα,λεει οτι θα βγει agp-expres,οποτε τρεξτε

Και νομίζεις πως αν βγει τέτοιο πράγμα οι τωρινές AGP θα δουλεύουν σε αυτό, σωστά? Λυπάμαι αλλά ονειρεύεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Αν μπορέσεις να βρεις αυτή την κάρτα γιατί άκουσα πολλούς να μη βρίσκουν την απλή, πόσο μάλλον την Extreme, πάρε αυτή. Κορυφαίες επιδόσεις για AGP.

για αγγλια σου μιλαω εγω............

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 17:15]

Και νομίζεις πως αν βγει τέτοιο πράγμα οι τωρινές AGP θα δουλεύουν σε αυτό, σωστά? Λυπάμαι αλλά ονειρεύεσαι.

Δεν ονειρευομαι, αστειευομαι :) υποθετικα μιλαω,οπως απο pci πηγαμε σε pci-e ετσι δεν αποκλειεται να παμε σε agp-e η οπως αλλιως το πουνε,αλλα η ουσια ειναι οτι θα γινει αλλη μια αλλαγη, χωρις ουσια.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Herc

οπως απο pci πηγαμε σε pci-e ετσι δεν αποκλειεται να παμε σε agp-e η οπως αλλιως το πουνε,αλλα η ουσια ειναι οτι θα γινει αλλη μια αλλαγη, χωρις ουσια.

Γι αυτό να είσαι απόλυτα βέβαιος φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Η καρτουλα πεταει. Αυτο ειναι σιγουρο κα;ι να την προτιμησεις με κλειστα ματια αν δεν προκειται να κανεις αναβαθμιση στα επομενα τρια τουλαχιστον χρονια. Μονο φροντισε να εχψεις καλο εξαερισμο στο μηχανημα σου γιατι αν δεν προσεξεις ισως και να καταληξεις να τηγανιζεις αυγα πανω της. Παντως ξαναλεω οτι ειναι κορυφαια. Νομιζω οτι ειναι το κορυφαιο μοντελο που εχει βγει για διαυλο AGP!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

εγω θα την παρο απο αγγλια παντος......

ελπιζω ολα να πανε καλα.....

Απλά εγώ σου λέω ότι υπάρχει και εδώ και σε κοντινή τιμή και άμεσα.

Τώρα ο καθένας όπως στρώνει κοιμάται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgesod

Όποια και αν πάρεις το ίδιο είναι. Διάλεξε την πιο φθηνή

θα κλοκαρουνε το ιδιο καλα???

γιατι η extreme απο μαμα ειναι 440/1300 και σκεφτομε για 450-500/1400 κατηε μερα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.