Jump to content



Lineage 2-Η αρχή!


thrasher

Recommended Posts

Ρε παιδια βλεπω ολους τους φιλους μου και λενε:

-Θα μου δωσεις ενα μυριο?

-Φοραω D-Grade.

-Παμε pandora!

-Ποσα level εισαι?

-Μ@λ@κ@ εγινα dark elf!

Λεω και εγω αντε ας παω να δω και εγω τι σοι ειναι αuτο το lineage?Πηγα σε ενα ινυερνετ καφε και το ειδα.Τελικα ωραιο παιχνιδακι αλλα πολυ πολυπλοκο.

Επσαξα σε διαφορα site και εμαθα καποια πραγματα,αλλα εχω αποριες.

-Τι ειναι private server?

-Οι ελληνικοι servers ειναι (the core/noobwars/b&b/ σωστα?

-Πρεπει να παιζω μονο σε ελληνικους servers?Γιατι?Σε ποιον να παιζω?

-Στον xtreme μπορω να παιζω?

-Απο που να κατεβασω το παιχνιδι και το patch?

Κατεβαζω απο το utorrent να αρχειο <<C3 L2 Installer>>Aυτο ειναι το παιχνιδι?

Εχω ηδη κανει account στο noobwars και στο xtreme.

Παιδια,βασικα εγω θελω να μου πειτε βημα βημα τι πρεπει να κανω για να παιξω.

Συγνωμη που ανοιξα καινουργιο thread αλλα πιστευω οτι θα ειναι χρησιμο να υπαρχει ενα τετοιο στο thelab.gr για τους χρηστες που θελουν να αρχισουν παιζουν.Στο the core και στο noobwars δεν καταφερα να βρω αυτα που θελω.

Οποιος μπορει!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

-privet server ειναι οι σερβερ εκτος τον ofitial

-οχι υπαρχουν αρκετοι ελληκικοι σερβερ (ειχε ενα φιλαρακι μου server στο δωματιο του κ μπηκε στους top 200!)

-μπορεις νε παιξεις σε οποιον σερβερ θες!

-ναι στον ExTreme μπορεις να παιξεις [ειναι κ C4!]

-το πατσ το κατεβαζεις απο το site σου σερβερ

σου συνιστω να παικσεις e-global ελληνικος σερβερ C4 κ καινουργιος! πριν 2 βδομαδες ξαναανεβηκε!;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστο για τις πληροφοριες,αν και αυτα και ακομα περισσοτερα μου τα ειπε ενας φιλος απο εδω μεσα.Το μονο προβλημα που εχω τωρα ειναι οτι δεν μπορω να κατεβασω απο που θενα το c4 ,μονο απο το utorrent αλλα παει με 4-7kb.ελεος.τα links απο το filemirrors δεν δουλέυουν,απο το official ο ιδιο.ξερετε καποιο αλλο link που να δουλευει?

να ρωτισω κατι.πιραζι που το τορρεντ ειναι 2,300gb αντι για 2,400gb?

Link to comment
Share on other sites

αλλαξα γνωμη και θελω c3.Aλλα δεν μπορω να τον κατεβασω απο πουθενα.Απο το official οχι,απο filemirrors ουτε το τορεντ μονο αλλα παει με οπως ξαναειπα παει κοτα!Στο γουγλη δεν βρηκα τιποτα.

Αν ξερει καποιος καποιο link που να δουλευει ας το βαλει.Θα με βοηθουσε παρα πολυ!

(υποψην οτι μπορει μερικα απο το filemirrors να δουλευουν στην αρχη αλλα μετα σταματανε)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από thrasher

κατι λιγο ασχετο.Εχω το utorent.λεει down speed και upload speed.Το upload speed ι δουλεια εχει αφου κατεβαζω?

Ανεβάζεις αυτά που έχεις κατεβάσει...

Link to comment
Share on other sites

ρε εχω ακουσει οτι απο torrents κατεβαζεις γριγορα.Εγω μονο γρηγορα δεν κατεβαζω.Πρεπει να εχω πολλα seeds?7.Γινετε να παει πιο γριγορα.Ε δεν μπορω να περιμενω 3 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ μερες για να παιξω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από thrasher

δεν το εχουν,λιωνουν στα internet cafe.

ναι καλα,τι ειμαι εγω κοροιδο?Θα το κατεβασω καπιος τροπος θα υπαρχει!

Καλύτερα να μην μπούμε για άλλη μια φορά σε αυτό το θέμα...

υ.γ. Αν το αγοράσεις παίρνεις μαζί και account για τον official

Link to comment
Share on other sites

#ασχετος#

Ρε παιδια στον extreme παταμε register και ετσι γραφομαστε ε?Ετσι εχω γραφει.Δεν πιστευω ομως να ειναι μονο για το forum o account,και να χρειαζεται να κανω αλλου account για να παιξω?

#ασχετος#

Συγνωμη αν λεω βλακειες αλλα δεν ξερω απο αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από thrasher

#ασχετος#

Ρε παιδια στον extreme παταμε register και ετσι γραφομαστε ε?Ετσι εχω γραφει.Δεν πιστευω ομως να ειναι μονο για το forum o account,και να χρειαζεται να κανω αλλου account για να παιξω?

#ασχετος#

Συγνωμη αν λεω βλακειες αλλα δεν ξερω απο αυτα.

Χρειαζεται και να κανεις register και ενα game account.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν μπορω να παιξω.εβαλα και το παιχνιδι,και το patch και εκανα το autoupdate αλλα οταν πατα sto programs>>lineage2>>play lineage 2>>μου βγαζει ενα μαυρο πινακα και μου λεει αν θελετε να εγκταστησετε ta c4 textures πατηστε οποιδιποτε πληκτρο.παταω και λεει δεν υπαρχει αυτος ο φακελος στο συστημα κατι τετοια.

μετα πατα στο εικονιδιο στηνξ επιφανια εργασιας που λεeι play lineage 2 και μου βγαζει ολο σφαλματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.