Jump to content



Lineage 2-Η αρχή!


thrasher

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από thrasher [Χθες, στις 17:34]

παιδαι ξερει κανεις που αλλαξουμε ειδικοτητα(quest)στον elite για human fighter?

ολα τα quests ανα race

εγω παντως παιζω σε ενα σερβερ νεο και καλο. με ελαχιστα diconnect και καλα rates. ειναι λιγα τα ατομα ακομα και πας ανετα. lineage2-gr

Σημ: ουτε GM ειμαι ουτε μοωτ του site για να μην παρεξηγηθω οτι κανω και διαφημιση.

καλο gaming

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Καλά ρε απίστευτε τι πήγες να κάνεις στους Legion Of Pain;

Εγώ φταίω που με αφήσατε μόνο μου να χτυπιέμαι τόσες μέρες?

Αυτά τα λένε από πριν.... ας προσέχατε κι εσείς. Με έφαγε κι ο άλλος μέσα θα με κυνηγήσετε τώρα? Αφού έκανα 50 ερωτήσεις εδώ και στο the-core, μετά από 2 εβδομάδες το θυμηθήκατε που πήγα με τους άλλους?

Τώρα... γύρισα στο dark side :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Εγώ φταίω που με αφήσατε μόνο μου να χτυπιέμαι τόσες μέρες?

Αυτά τα λένε από πριν.... ας προσέχατε κι εσείς. Με έφαγε κι ο άλλος μέσα θα με κυνηγήσετε τώρα? Αφού έκανα 50 ερωτήσεις εδώ και στο the-core, μετά από 2 εβδομάδες το θυμηθήκατε που πήγα με τους άλλους?

Τώρα... γύρισα στο dark side :p

Μου μίλησες και δε σου απάντησα; :p Τέσπα, αν μετανοιώσεις, εδώ είμαστε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Μου μίλησες και δε σου απάντησα; :p Τέσπα, αν μετανοιώσεις, εδώ είμαστε

Αφού ήμουν n00bακας! Τέσπα, θα το παίξω λίγο κακός για τώρα και μετά βλέπουμε :p

Χθες πάντως είχε φάση που πέτυχα τον Θέμη ... εεεε τον Φράγμα μέσα :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε ο τροπος που λεει το site για να αλλαξω ειδικοτητα ειναι πολυ δυσκολος.Καζπου ακουσα οτι αγοραζεις κατι quest items απο τη giran αλλα δεν τα βρισκω πουθενα.Ποιος στην giran τα που λαει αυτα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.