Jump to content



[hwbot] 3Dmark06 Ranking


Recommended Posts

  • Replies 1,6k
  • Created
  • Last Reply

ειναι θεμα 1-2 ημερων να σπασει οχι μονο το 10κ αλλα και ποιο πανωωωωωωω :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

[hwbot]elefsinaras-9976-CONROE E6600@3250Ghz-NVIDIA GeForce 7950 GX2@605/750[/hwbot]

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=422411

:OT: thanks στον φιλο μου DOM και για το παιχνιδι αλλα και για τις συμβουλες.....

:clap: :clap: :clap: :clap:

@mech5107

γιατι ρε φιλαρακι μας την λες μια χαρα ειναι η ελευσιναρα το μικροβιο παει παντου απλα λεφτα.......για φαρμακα θελει......:p :p :p :p :OT:

post-4898-1416072724,6803_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:worship: και αλλο ....και αλλο...

Kαι core και μνημες πανε παραπανω ...απλα δοκιμαζεις εε??

Το cpu score μου φαινεται χαμηλο για 3300...

(με καθε επιφυλαξη μιας και δεν θυμαμαι αν εχω 1190κατι ή 1290κατι..καμμια 250αρα Mhz πιο κατω..(προφανως το παραπανω το εγραψα νομιζοντας οτι εχω 1290κατι) )

Link to comment
Share on other sites

Μονοπύρηνος ...τι να σου κάνει. Όταν είχα τρέξει τον FX60 στα 3200...είχε γλέντι η υπόθεση. Τώρα και 3400και κάτι ψιλά να τον πάω...δεν θα αλλάξει και κατι ιδιαίτερο.

Θέλουν τον διπύρηνο τους τα άτιμα τώρα.

Για την vga απλά το τρέχω όσο πάει με αεράκι χωρίς θόρυβο. Απο χθες το βράδυ με τρώει ο ποπος να βγάλω να τα παλιά "εργαλεία του Πολέμου" όμως....είμαι στα σχέδια:devil:

Link to comment
Share on other sites

[hwbot] 6366 - Core 2 6300 @ 3080MHz Water cooled - 7900GT Vmodded1.4V @ 660/850 WaterCooled [/hwbot]

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=437721

Με το rivatuner RC 16 την ανεβασα την καρτα αλλα ειχα προχειρo το control panel της NV για το print screen :p

post-1498-1416072734,5297_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ισως βρηκε το μονο τροπο να κανει oc μετα απο αυτο που επαθε ο φιλος με τον 805 που δεν ανεβαινε....

Και για να μη φαω βρισιδι...οταν κοπροσκυλιαζει το cpu ριχνει κατα 1 τον πολλαπλασιαστη!

Κανονικα ειναι 7.

οοπς με προλαβαν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

:D

χτυπανε 5χιλιαρα.....και χαλαρα??

Οταν λεμε χαλαρα εννοουμε default οπως κουμπωσαν πανω στη μητρικη?

Ε ναι...αφου δεν εχει βγει κανενα tool να τις κλοκαρει...:hehe:

Πρπει να βιαστω λιγακι γιατι ενα πουλακι μου ειπε πως αυριο καποιοι κυριοι με CF θα κανουν επιδρωμη στις λιστες...ο ενας ειναι ο dimcar...οι αλλοι ειναι 3 μαζι και θα παιζουν και αυτοι με cross fire με καλοκλοκαριστες καρτες....:D

Παντα + ολοι με conroe..:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.