Jump to content



Το καλύτερο mod που έχω δεί σε case!!!


Κωστάκης

Recommended Posts

χαζέυοντας στο net κάποια στιγμή έπεσε το μάτι μου εδω: http://forum.ozcasemodz.com/viewtopic.php?t=497 Ειλικρινά είναι ότι καλύτερο έχο δεί! περιμένω γνώμες κ όποιος έχει κάποιο καλό link ευπρόσδεκτο ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από vpapanik

Tι να λεμε παιδια, μεγαλος μαστορας, λεμε και μεις οτι ειμαστε modders, σιγα τα αυγα....

Sorry που θα διαφωνησω , αλλα οπως λεει και ο σοφος λαος , ΜΟΝΟ ο κολ@ς της κατσικας ειναι μεγαλος μαστορας....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως δε βαρέθηκε να ανεβάσει τόσες φωτογραφίες!Πιο πολύ χρόνο θα του πήρε αυτό παρά το mod!

Α,και με τόσες φωτογραφίες μας θυμίζει ότι δε ζει στην Ελλάδα....Που να τα κάνει όλα αυτά τα φωτό πόστ με τα ποταπά 128 kbps.........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dioptra999

ειναι φοβερό και μας βάζει και ιδεές ε?????????????????????????

οντως μας βαζει ιδεες αλλα αυτη τη στιγμη μαλλον δυσκολο το βέπω να τις πραγματοποιησω. Παντως πραγματικα τρελαθηκα οταν το ειδα

Link to comment
Share on other sites

ο ανθρωπος εχει χωρο,εργαλεια,ξερει να δουλευει τα χρωματα οποτε σιγουρα ασχολειται επαγγελματικα με κατι παραπλησιο.Τελεια δουλεια και σιγουρα δεν μπορουν πολλοι να τα καταφερουν τοσο καλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias [Σήμερα, στις 13:06]

1. ο ανθρωπος εχει χωρο, 2. εργαλεια, 3. ξερει να δουλευει τα χρωματα οποτε 4. σιγουρα ασχολειται επαγγελματικα με κατι παραπλησιο.<-- αυτά ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δεί πολλά mods από τον defyant.Κάνει εκπληκτικές δουλειές.Δείτε και στα φορουμ από την σελίδα http://www.casemodgod.com/

Ο τύπος όπως διάβασα αλλού εργάζεται κανονικά και κάνει και δευτερη δουλειά από το σπίτι,νομίζω είναι προγραμματιστής.Και έχει και οικογένεια (εναν γιο) με την οποια πάει κανονικά διακοπές που σημαίνει ότι δεν ασχολείται με mod στις διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.