Jump to content



[hwbot] 3Dmark01 Ranking


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 09:02]

Dark, γιατί σε όλα τα 3D benchies σε γράφουν στα specs σαν 4500MHz και όχι 4000MHz.........?....... :confused:

Προφανος εχει τρεξει με 8 multi και διαβαζει το 9 που ειναι default.Αν δεις το δικο μου λεει 5099Mhz:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 10:19]

Προφανος εχει τρεξει με 8 multi και διαβαζει το 9 που ειναι default.Αν δεις το δικο μου λεει 5099Mhz:p

Μα κι εγώ τρέχω με χαμηλώτερο Multi απ'το default και μου το βγάζει σωστά.....Κάτι θα πρέπει να έχει "κλ@σει" στα windows του..... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 10:53]

Μα κι εγώ τρέχω με χαμηλώτερο Multi απ'το default και μου το βγάζει σωστά.....Κάτι θα πρέπει να έχει "κλ@σει" στα windows του..... :)

Μα και εμενα τα windows,οταν δεν εχω default multi,δεν αναγνωριζουν την ταχυτητα σωστα.Ουτε καν το orthos δεν βλεπει τα χαμηλοτερα multi's.

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν χτυπησει 500 η καρτα .....δεν ειναι καρτα!:p

Kαλα ουτε καν 400??

(για το nature μιλαμε ...οι υπολοιποι)

@gorillakos.

Τα σχολια σου βγαλτα εξω απο το quote..

Εψαχνα και εγω να δω τι εννοεις με σκετο quote-αρισμα...:)

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα βάζεται hwbot tags φροντίστε να είναι και τυπικά οκ η καταχώρηση σας.

Αν δεν είναι "ετοιμη" ακόμα....μην βάζεται tags. Κάντε edit μετά και προσθέστε τα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς τι έγινε? Για να λειτουργήσουν κάποια πράγματα σωστά και δίκαια ας το πούμε πρεπει να είμαστε όλοι τυπικοί.

Πέρα απο αυτό δεν βλέπω κάποιο άλλο θέμα...:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.