Jump to content



[hwbot] Aquamark Ranking


Recommended Posts

  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

μυστηρια πραματα που συμβαινουν αγιες μερες!ΘΑυμα????

Ο dag εξαφανιστηκε απο τις λιστες και εγω πλεον ειμαι μονός!!!Που πηγε ο ITG που ειχε κανει 93503? και πως βρεθηκε μικρο score με εικονα απο το μεγαλο...(νομιζω το τελευταιο το ειχα κανει upload στο bot δεν ειχα βαλει hwbot dld....)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 08:52]

μυστηρια πραματα που συμβαινουν αγιες μερες!ΘΑυμα????

Ο dag εξαφανιστηκε απο τις λιστες και εγω πλεον ειμαι μονός!!!Που πηγε ο ITG που ειχε κανει 93503? και πως βρεθηκε μικρο score με εικονα απο το μεγαλο...(νομιζω το τελευταιο το ειχα κανει upload στο bot δεν ειχα βαλει hwbot dld....)

Oλα τα θαύματα κάποτε τελειώνουν.... :D

Κάτι πρέπει να έγινε επειδή δεν έιχα βάλει Ηwbot στο post αλλά έκανα μόνο upload στο Ηwbot site.... :(

Tώρα πρέπει να βρώ τρόπο να σε κατεβάσω .... :D;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παράξενο εεεε ???? :D :D

Ανέβασα μνήμες DDR1 - κατέβασα ρολόγια GPU/DDR3 και έχω καλύτερο αποτέλεσμα...:woot:

Εκείνο που ήξερα είναι ότι οι μνήμες μου (DDR1) πριν πετούσαν λάθη, και αυτός ήταν και ο λόγος ίσως που είχα κάτι παράξενα κοψήματα κατά την διάρκεια του BENCH...

ΥΓ... Exω τα Win 2003 ADV Server και δεν έχω βάλει drivers για cpu ακόμη.....

Δεν χρειάζεται HOT FIX Για τους δυπήρηνους στα Win2003 ??????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Παράξενο εεεε ???? :D :D

Ανέβασα μνήμες DDR1 - κατέβασα ρολόγια GPU/DDR3 και έχω καλύτερο αποτέλεσμα...:woot:

Εκείνο που ήξερα είναι ότι οι μνήμες μου (DDR1) πριν πετούσαν λάθη, και αυτός ήταν και ο λόγος ίσως που είχα κάτι παράξενα κοψήματα κατά την διάρκεια του BENCH...

ΥΓ... Exω τα Win 2003 ADV Server και δεν έχω βάλει drivers για cpu ακόμη.....

Δεν χρειάζεται HOT FIX Για τους δυπήρηνους στα Win2003 ??????

Εγώ πάντως διάβασα ότι άμα πάς για overclocking "στο όριο" τη cpu..μην βάλεις ούτε hotfix ούτε τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Oχι φιλε μου!

Να το ποσταρεις οτι και να ειναι το σκορ....να εισαι σιγουρος πως δεν θα σου πει κανενας τιποτα...για την χαρα το κανουμε...οχι για να σφαχτουμε....:T:

Απο τους 10 πρωτους βγαινει μεσος ορος..:D

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε φοβάμαι μη με ντείρτε κιόλας (τσσσσ... :flex: ), απλά αν μετράνε όλα τα αποτελέσματα και παλεύουν οι άλλοι να κάνουν τίποτα της προκοπής κι έρχομαι εγώ με τη σαπίλα μου και ρίχνω το σκορ, ε όσο και να πεις είναι σπάσιμο...

Λοιπόν, αντιγράφω από το στυλ που ποστάρουν και οι υπόλοιποι και ελπίζω να είναι έγκυρο :o

[hwbot] 74954 - A64 3200+ Venice@2500mhz - XFX 7600gt@default[/hwbot]

post-4095-1416072604,8338_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@bigi ....

κανε μου μια χαρη αν μπορεις...

ξεζουμισε λιγο την καρτα να δω που φτανει!

Επισης αν χρησιμοποιησεις lod (για το ξεζουμισμα) πες και ποσο εβαλες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.