Jump to content



ESHOP και απόπειρα μη κάλυψης PSU εντός εγγύησης


schumifer

Recommended Posts

η δικια μου η περιπτωση παντος λυθηκε κατευθειαν ειχα προβλημα με ενα ocz τροφοδοτικο που πηρα το εστειλα πισω μετα απο 2 εβδομαδες μου στειλαν καινουριο,γιατι δεν ειχαν ετοιμοπαραδοτο

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έγινε η τιμολόγηση με την «σωστή» ημ/νία οπότε όλα οκ από το e-shop η προσφορά ισχύει κανονικά. :)

Το θέμα είναι ότι ακόμα δεν έχει ενεργοποιηθεί η συγκεκριμένη προσφορά από την forthnet ακόμα... (ένας μήνας πέρασε)

:upside:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Το e-shop είναι καλό για μικροαγορές μέχρι 100 ευρώ από εκεί και πέρα υπάρχει κίνδυνο. Αγόρασα πριν

8 μήνες ένα ipod το οποίο παρουσιάζει προβλήματα. Μου είπαν και καλά πως λόγω του serial number δεν

μπορούν να με εξυπηρετήσουν. Η rainbow με ξαναστέλνει στο e-shop. Κρίμα τα 400 ευρώ μου. Κάλες

τιμές έχουν δεν λέω αλλά δεν ήξερα δεν ρώταγα. Το φτηνό τελικά είναι ακριβό.

Link to comment
Share on other sites

Έμενα γιατί σε μένα είναι άψογοι ?? :hmm:

Τροφοδοτικό tagan 3 χρονών παρά 30 μέρες τους λέω μου ρίχνει την ασφάλεια του σπιτιού μου λένε οκ σε 3 μέρες πίσω νέο με έξοδα αποστολής δικά τους .

Το δίνω στον αδελφό μου βλέπει ότι δεν γυρνά το ένα ανεμηστηρακι εγώ λέω λογικό αλλά αυτός πάει στο e-shop πάτρα δεύτερη αλλαγή σε 5 μέρες με νέο .

Ενώ σκληρούς δίσκους τους έχουν αλλάξει επιτόπου όλα αυτά βεβαία στο Χαλάνδρι.

Link to comment
Share on other sites

ναι εγω απο σημερα περιμενω να δω τι θα γινει με το τροφοδοτικο τους εχω ζητισει πιστοτικο για αυτο και περιμενω και για τον δισκο μου αμα πηγενουμε χαλανδρι η μενηδι το αλαζουν λενε επιτωπου

Link to comment
Share on other sites

σημερα θα παραλαβω τον δισκο μου τον 500 πισω και ειναι και αυτο οσο για το τροφοδοτικο ακομα αναμενουμε να βγει το πιστοτικο οστε να αγορασει αλης μαρακας τροφοδοτικο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.