Jump to content



Εκτακτος καφες...


sisman

Recommended Posts

Με επαθλο γλυφιτζουρι απο τα ξενα.. Guest star εκπληξη! This is Sparta

Επηδη ο σταρ μας ειναι απο μακρια και δεν υπαρχει η πολυτελεια του χρονου θα μαζευτουμε καπου στις 5 και το απογευμα.

Link to comment
Share on other sites

Με επαθλο γλυφιτζουρι απο τα ξενα.. Guest star εκπληξη! This is Sparta

Επηδη ο σταρ μας ειναι απο μακρια και δεν υπαρχει η πολυτελεια του χρονου θα μαζευτουμε καπου στις 5 και το απογευμα.

Που Βαλαντη

Στο ίδιο μέρος?

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα μπορειτε να πατε να @@@@@****$&&$%()...

Καλα βρε καρναβαλι, δεν σου ειπα να το κανονισεις για αυριο το πρωι????

Εσυ μλκ Ζαχο ολο δεν μπορεις :nare

Ειμαι σιγουρος πως και Κυριακη να το κανονιζαμε,παλι κατι 8α γινοταν και δεν θα μπορουσες και θα λεγες να το καναμε Σαββατο!! lol

Που να σου καει η Asus ρε! This is Sparta

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανω ρε....

απογευματα δουλευω γι'αυτο δεν ηρθα χθες και γι'αυτο ειπα τον Michael Knight να το κανει Κυριακη πρωι...

επρεπε δηλαδη να παρω εγω τον πΣoλων και να αρχισω να βριζω???

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανω ρε....

απογευματα δουλευω γι'αυτο δεν ηρθα χθες και γι'αυτο ειπα τον Michael Knight να το κανει Κυριακη πρωι...

επρεπε δηλαδη να παρω εγω τον πΣoλων και να αρχισω να βριζω???

Spoiler Alert!!!!

:p

Ρε σοβαρα τωρα,παντα τυχαινει και δουλευεις τις κρισιμες ωρες

Αμα το προσεξεις θα δεις οτι συμβαινει παντα μα παντα.Με αποτελεσμα φυσικα να εχουμε να σε δουμε 1000 χρονια...

Εγω ΚΑΙ Κυριακη πρωι τον πινω εναν παντως αμα ψινεσαι και μαζευτουμε

Σ/Κ ειναι αλλωστε,τι καλυτερο να κανεις την Κυριακη το πρωι εκτος απο θπνο για κουραρισμα? :gyros:gyros

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι ειμαι μεσα... γι'αυτο ειπα τον David να κανονισει για αυριο το πρωι....

Δεν πινουμε και αυριο εναν? λεω εγω τωρα.. να δουμε και την λουκρητια που ηρθε απο μακρια...

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι ειμαι μεσα... γι'αυτο ειπα τον David να κανονισει για αυριο το πρωι....

Δεν πινουμε και αυριο εναν? λεω εγω τωρα.. να δουμε και την λουκρητια που ηρθε απο μακρια...

εγω παντως,επαναλαμβανω,μεσα ειμαι και για εναν..πρωινο

μου κανε και κατι δικα του ο Guest Star την ωρα που εφευγα και με φουντωσε :p

αν το κανονισετε παντως για Κυριακη πρωι,χτυπηστε τηλεφωνακι (για να ξυπνησω κιολας :D )

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σορρυ, ελειπα διημερο και τωρα ειδα το post.

Προλαβαινω κι εγω για καφε αυριο ή εφυγε ο guest star???

lol! :p Θα είσαι και αύριο εδω λουκρητία? Αν ναι καφε το μεσημερι. 4 σχολάω ερχομαι και σας βρισκω...

Link to comment
Share on other sites

lol! :p Θα είσαι και αύριο εδω λουκρητία? Αν ναι καφε το μεσημερι. 4 σχολάω ερχομαι και σας βρισκω...

Προσεχε μην σκισεις κανα καλτσον. Δουλευει ο κοσμος Δευτεριατικα, δεν περιμενει ποτε θα τελειωσεις με τα περιπτερα του ΟΠΑΠ και τις παντρειες για να παμε για καφε :D

Πολλα συγχαρικια Μπιλλακο. Καθε ευτυχια!:respect:

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε μην σκισεις κανα καλτσον. Δουλευει ο κοσμος Δευτεριατικα, δεν περιμενει ποτε θα τελειωσεις με τα περιπτερα του ΟΠΑΠ και τις παντρειες για να παμε για καφε :D

Πολλα συγχαρικια Μπιλλακο. Καθε ευτυχια!:respect:

μωρη μ@λ@κια μεσα σε ολα εισαι ετσι? Κρατας σημειωσεις για καθε μελος του φορουμ? Παλιοκουτσομπολα...:nare

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.