Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Εχω τους 9.12 hotfix φορτωμενους.Μου εχει διμιουργησει ενα προβλημα.Εκει που καθομαι στο pc χωρις να κανω κατι ιδιατερο.Πεταει μαυρη οθονη.Δεν κλεινει ομως η οθονη.Απλα μαυρη εικονα και τιποτα. το pc Λειτουργει κανονικα και αυτο.Υπαρχει περιπτωση να ειναι απο τους οδηγους??:/

Τους εκανα uninstall install παλι το ιδιο..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα δεν ξερω τι να πω ρε παιδες.... Ειναι να μη σου κατσει.:unsure:

Bαλτε 10.1 hotfix, αν δεν φτιαξει μερικοι αλλαζουν τα κλοκια σε 2d με υψηλοτερα. Αν παλι δεν γινει τπτ RMA.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν μας λετε και μας τι κανετε και δεν σας παιζουν οι οδηγοι ;

Εγω οσους οδηγους κι αν εχω δοκιμασει ολα πανε μια χαρα.

Και με την μια 5870 και τωρα με το crossfire δεν εχω δει κατι περιεργο εκτος απο τις περιπτωσεις που παιζω (υπερχρονιζω) ειτε με τον q9550 ειτε με τις vga.

Βασικη αιτια πιστευω παντως ειναι και τα προγραμματακια του στυλ msi afterburner και το asus smartdoctor (και απεγκατασταση να τα κανεις πρεπει μετα να ξανα βαλεις τους οδηγους της ati απο την αρχη με driver sweeper).

Ναι και κολληματα εχω δει και bsod και gsod αλλα ποτε οταν το συστημα μου ειναι στα default.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε και εγω...περα οτι δεν μου εμπαιναν οι 10.1! αλλα με τους 8.703 ολα κομπλε! και καλυτερος γενικα απο τον 9.12 Hot fix!

Εγω εχω και eyefinity που ειναι λιγο νωρις!

Link to comment
Share on other sites

Εχω τους 9.12 hotfix φορτωμενους.Μου εχει διμιουργησει ενα προβλημα.Εκει που καθομαι στο pc χωρις να κανω κατι ιδιατερο.Πεταει μαυρη οθονη.Δεν κλεινει ομως η οθονη.Απλα μαυρη εικονα και τιποτα. το pc Λειτουργει κανονικα και αυτο.Υπαρχει περιπτωση να ειναι απο τους οδηγους??:/

Τους εκανα uninstall install παλι το ιδιο..

οτι δεν σβήνει η οθόνη οταν πεφετι σε κατασταση ...απενεργοποιησης λόγω χρόνου σε win 7 64b GR

το ξερει ολη η Ελλαδα!!!

Link to comment
Share on other sites

οτι δεν σβήνει η οθόνη οταν πεφετι σε κατασταση ...απενεργοποιησης λόγω χρόνου σε win 7 64b GR

το ξερει ολη η Ελλαδα!!!

Αυτο που λες εσυ με αυτο που αναφερω εγω τι σχεση εχει?:hm:

Έγινε επεξεργασία από Nick86
Link to comment
Share on other sites

Η AMD έβγαλε ανακοίνωση για τους 10.2 και 10.3 σχετικά με τα extra που φέρνουν.

Οι 10.2 θα ανέβουν σήμερα.

AMD Delivers Performance, Stability, and Expanded Feature Set with New ATI Catalyst™ Driver Updates

ATI Catalyst™ 10.2 and 10.3 graphics driver updates provide new features and functionality for 3D gaming, notebook computers, and ATI Eyefinity technology

pcper

AMD Catalyst 10.2 and 10.3 Preview - Changes for multi-GPU multi-display users

anandtech

What's New: AMD's Catalyst 10.2 & 10.3 Drivers

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.