Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Τόσο χάλια; Περίεργο, εμένα δεν τρέχει και τόσο άσχημα όσο λες.

Δοκίμασε να ξαναπεράσεις τους drivers ή το παιχνίδι.

Δοκιμασα να δω τα fps..και τα αποτελεσματα ηταν: low graphics : Οταν ειμαι ακινητος στα 35..οταν μπαινω στο αυτοκινητο και ξεκιναω...παμε στα 10 και οσο πιο κατω γινεται..

-High graphics: (Επιτελους καταφερα και το εκανα να εμφανισει το παιχνιδι..) Oταν ειμαι ακινητος.. 40 (πιο πολλα πο τα low graphics..:hehe:)

Minimum..κλασικα...10αρια..αριστουχος..τεσπα,καλα που το δανειστικα απο εναν φιλο μου,αλλιως θα εκλεγα τα λεφτακια μου..

***Kαι κατι αλλο που παρατηρισα..στο σπιτι μεσα και στο μενου τα fps ηταν κολλημενα στα 60...λεω μπας και εχει το vsync (καπως ετσι λεγεται..) on..αλλα δεν το βρηκα

Έγινε επεξεργασία από kolofagos
Link to comment
Share on other sites

Ηδη για Vista_Win7_32 bit ειναι επανω.

Σε μερικα λεπτα ανεβαινουν και οι αλλοι.

Γι αυτο ειχαν κατεβει οι drivers σημερα...

Θα έχουν κάποια διαφορά από τους enu αυτοί που θα ανεβάσεις σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

"Unable to display this Web Part. To troubleshoot the problem, open this Web page in a Windows SharePoint Services-compatible HTML editor such as Microsoft Office SharePoint Designer. If the problem persists, contact your Web server administrator.

Unable to display this Web Part. To troubleshoot the problem, open this Web page in a Windows SharePoint Services-compatible HTML editor such as Microsoft Office SharePoint Designer. If the problem persists, contact your Web server administrator."

Link to comment
Share on other sites

Ναι το θεμα θα ισχυει.

Ο driver ειναι παλιος 27/5. Εγιναν προσπαθειες να βελτιωθει το bad company 2 με τους δυο επομενους (που ανεβασα) αλλα επρεπε να γινει επιλογη αναμεσα στην συνολικη ταχυτητα-επιδοση η στο παιγνιδι.

Υπαρχει hotfix που το διορθωνει τελειως αλλα ριχνει σημαντικα τις επιδοσεις.

AppProfiles

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Οχι, σε κανενα. Αυτος ηταν αλλωστε και ο λογος που "αγνοηθηκε" το παιγνιδι.

PasxosC, Τα εχ(ω)ουμε πει αυτα εδω και καιρο για καποιες αυξησεις επιδοσεων αντιστοιχες της ταξεως του 10.2 προς 10.3 και κανενας δεν το πιστευε τοτε. Οι υποσχεσεις τηρουνται....

Να πω οτι υπαρχει και παραπανω? ΟΚ, το λεω.

γιατί γίνετε άραγε αυτό όμως με το συγκεκριμένο game?

Γιατι δεν υπηρχε η καταλληλη εμπειρια-υποδομη για DX11 παιγνιδια απο τους σχεδιαστες παιγνιδιων.

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.