Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Βγήκαν οι 9.7 για Vista (32/64 bit) & Se7en (32/64bit) :

- http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=vista64/common-vista64

- http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=vista32/common-vista32

Για XP (32/64 bit) δεν υπάρχουν ακόμα 9.7

Έγινε επεξεργασία από ChSin7
Link to comment
Share on other sites

9.7 το πρόβλημα με το vantage παραμένει. γενικότερα πολύ καλή εντύπωση, δουλεψε απευθείας το sound over hdmi (η κάρτα δεν έχει native hdmi συνδέω στο dvi μεσω αντάπτορα) το overdrive είναι ξεχωριστό tab κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

To avivo επιτέλους δουλεύει σε vista x64 με τους 9.7!!!!

Οταν εννοείς "δουλεύει";;; Από τους 9.5 λειτουργεί. Το θέμα είναι βελτίωσαν την απόδοση;; Σε μετατροπή παρακολουθούσα με GPU-Z και χρησιμοποιούσε 0-9% (ένα peak στο 17% στο προφίλ DVD) την πρώτη ενώ η δεύτερη 0%... CPU 70-80%...

Πολύ πισω απο το badaboom αλλά ευτυχώς τζάμπα...

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παίδες δεν τους δοκίμασε κανείς άλλος ακόμα?

Εγω μολις βγηκαν αλλα οπως τους εβαλα τους εβγαλα...Βαντατζ ολο αρτιφακτσ!!!!

ΦΡΙΚΗ!

Αν δουλευε σωστα το xfire θα ειχα ακομα τους 9.3...

Link to comment
Share on other sites

Οταν εννοείς "δουλεύει";;; Από τους 9.5 λειτουργεί. Το θέμα είναι βελτίωσαν την απόδοση;; Σε μετατροπή παρακολουθούσα με GPU-Z και χρησιμοποιούσε 0-9% (ένα peak στο 17% στο προφίλ DVD) την πρώτη ενώ η δεύτερη 0%... CPU 70-80%...

Πολύ πισω απο το badaboom αλλά ευτυχώς τζάμπα...

Εννοώ επιτέλους τα video μου έχουν εικόνα και όχι μόνο ήχο. Αν και σε μετατροπή με προφίλ MP4 PSP πάλι δεν έπαιζαν στην κονσόλα τα βίντεο.

Ανακάλυψα ευτυχώς το Mediashow Espresso της Cyberlink που απλά φυσάει με το AtiStream και επιτέλους κάνω σωστή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ επιτέλους τα video μου έχουν εικόνα και όχι μόνο ήχο. Αν και σε μετατροπή με προφίλ MP4 PSP πάλι δεν έπαιζαν στην κονσόλα τα βίντεο.

Δεν το αντιμετώπισα και μη μου λες τέτοια... Σε λίγες μέρες μου έρχεται ένα iPod touch 2G, και ελπίζω να δουλεύει!!!

Ανακάλυψα ευτυχώς το Mediashow Espresso της Cyberlink που απλά φυσάει με το AtiStream και επιτέλους κάνω σωστή δουλειά.

Όντως είναι μακράν καλύτερο από το avivo...

Link to comment
Share on other sites

Σε windows 7 rtm x64 δοκιμασε κανεις τους 9.7?? Μου πεταξαν μπλε οθονη την πρωτη φορα που πηγα να τους βαλω, και τωρα τελειωνει το installation αλλα μου λεει οτι o driver εκανε fail to install..

Link to comment
Share on other sites

Σε windows 7 rtm x64 δοκιμασε κανεις τους 9.7?? Μου πεταξαν μπλε οθονη την πρωτη φορα που πηγα να τους βαλω, και τωρα τελειωνει το installation αλλα μου λεει οτι o driver εκανε fail to install..

Μια χαρα με 7600 χ64 και 4890

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.