Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Σε μενα ολα ειναι μια χαρα με τους Catalyst 9.7!

Ειμαι με 7 Ultimate X64 RTM φυσικα και δουλευουν ολα αψογα!

Επισης κατι πολυ σημαντικο για την νεα εκδοση του CCC...

Πλεον ανοιγει αστραπη!!;)

Οσο για το νεο GUI εμενα προσωπικα δεν με χαλαει καθολου ισα ισα το βλεπω ποιο συμμαζεμενο.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα link's για τους 9.8, οι οποίοι δεν έχουν ανέβει ακόμη στο επίσημο site της AMD.

Τα link's είναι στο τέλος του πρώτου post, στο επίσημο AMD blog :

http://blogs.amd.com/play/2009/08/14/what%E2%80%99s-a-good-title-for-a-quakecon-blog/

Έγινε επεξεργασία από tamerlan
Link to comment
Share on other sites

Έτσι φίλε theo. Αποκατέστησε το όνομα μου γιατί κατηγορούμαι για δολιοφθορές:p

Το πρόβλημα με τα 59hz υπάρχει (απ' οσο ξέρω) και με όλους τους οδηγούς της Nvidia.

Δεν εχω τα 7 και δεν το εχω διαπιστώσει μόνος μου, αλλά εχω καταλάβει ότι πρόκειται περισσότερο για ''ψυχολογικό'' θέμα.

Το ότι λύθηκε βέβαια, μόνο θετικό είναι:T:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι φίλε theo. Αποκατέστησε το όνομα μου γιατί κατηγορούμαι για δολιοφθορές:p

Το πρόβλημα με τα 59hz υπάρχει (απ' οσο ξέρω) και με όλους τους οδηγούς της Nvidia.

Δεν εχω τα 7 και δεν το εχω διαπιστώσει μόνος μου, αλλά εχω καταλάβει ότι πρόκειται περισσότερο για ''ψυχολογικό'' θέμα.

Το ότι λύθηκε βέβαια, μόνο θετικό είναι:T:

λυπαμαι φιλε ξεγελαστηκα και εγω αλλα μετην 1η επανεκινηση να σου παλι τα ιδια στα 59hz η οθονη μου με αποτελεσμα pes 2009 να μην εχει την επιλογη vsynψ και na βλεπω orizontal lines καθως και σε αλλα παιχνιδια οπου δεν μπορουν να κανουν force μονα τους την αναλυση και ρυθμο ανανεωσης .Παροτι αλλαζω θεμα φιλε tamerlan τα 7 ειναι υπεροχα και παροτι εχουν αυτο τοπροβλημα αξιζoyn

Υ.Γ Οποιος αντιμετωπιζει το 59hz prob να χρησιμοποιησει ενα προγραμματακι που λεγεται directrefresh και κανει force μεσα απο win.

Link to comment
Share on other sites

βγήκαν ήδη οι 9.8 ρε παιδιά :Dhttp://blogs.amd.com/play/2009/08/14/what%E2%80%99s-a-good-title-for-a-quakecon-blog/

As a special treat to all the readers of my blog, via this blog, you will be the first to download the latest ATI Catalyst 9.8 driver here:

XP

XP 32

Xp 64

Vista and Win7

Vista/Win7 32

Vista/Win7 64

Enjoy!

Cheers!

Ian “Cabrtosr” McNaughton

δωράκια αυτή θα είναι και η official την άλλη εβδομάδα don't worry

Link to comment
Share on other sites

Εγω τους εβαλα σε 7 και ολα δουλεψαν μια χαρα.Ειδα και διαφορες στο CCC οσο αφορα την

διαταξη των πυρηνων των καρτων.

Με τους προηγουμενους ειχε τους πρωτους πυρηνες των καρτων στο 1 και 3 τωρα τους εβαλε 1 και 2.

Η θερμοκρασιες παραμενουν χαμηλες και τα χρωματα μια χαρα.

Ολα καλα για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.