Jump to content



Λιγη βοηθεια για το lineage2


ARVAS

Recommended Posts

Το ξερω οτι αργησα λιγο αλλα ειπα να κατεβασω το lineage να το δοκιμασω.. κατεβασα το l2_c4_installer και οταν κλικαρω το εχε μου βγαζει λαθος.Τι γινεται; αν ξερει καποιος ας βοηθησει παρακαλω.:tomato: :tomato:

post-3543-1416072605,2035_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω έχεις κάνει ό,τι σου λέει στο μήνυμα λάθους, ε;

Αν συνεχίσει να στο κάνει αυτό, τότε δοκίμασε να το ξανακατεβάσεις ή να ξαναδοκιμάσεις να το αποσυμπιέσεις

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα εχω κανει αλλα δεν γινεται κατι αυτο ειναι το αποσυμπιεσμενο αρχειο.Τα cab που ειναι παραπανω οταν προσπαθω να τα αποσυμπιεσω μου λεει no archive found?????

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν ειχε μεσα και 265 χρηστες και να εχει φουλαρει ο σερβερ τι καλα που θα ηταν... Κατεβαζοντας το απο το οφισιαλ δεν θα ειμαι αναγκασμενος ελπιζω να παιζω μονο απο τον official σερβερ ετσι;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Μπές και κατέβασ'ε το από το official site. Είσαι πιο σίγουρος έτσι.

;)

Δεν θα το ελεγα,εγω ειχα κατεβασει το c3 απο το official και ειχε προβλημα το zipακι στο data2.cab αν θυμαμαι καλα...

Αρχική απάντηση από ARVAS

Aν δεν ειχε μεσα και 265 χρηστες και να εχει φουλαρει ο σερβερ τι καλα που θα ηταν... Κατεβαζοντας το απο το οφισιαλ δεν θα ειμαι αναγκασμενος ελπιζω να παιζω μονο απο τον official σερβερ ετσι;;

Οχι δεν εχεις τετοιο προβλημα,βαζοντας το patch του server που θες να παιξεις και κανοντας το update παιζεις

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλλον το αρχειο ειναι ελλειπες.Εγω το ειχα κατεβασει 4 φορες απο mirror και καμια δεν επαιζε.Kαι εχω 384 συνδεση.......

Δοκιμασε απο τον official το βραδυ και χρησιμοποιησε καποιον download manager για να κατεβει πιο γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω προβλημα με ταχυτητα. με του firefox κατεβαινει με ~100 και εχω ανοιχτο και το limewire το θεμα ειναι οτι μου λεει συνεχεια να δοκιμασω αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Το C4 Installer το είχα κατεβάσει 4-5 φορές (από το μιρορ που λέει το la2.gr) αλλά πάντα έβγαζε σφάλμα.Από το official site μη περιμένεις προκοπή...Πρώτα θα βγει το C5 και μετά θα καταφέρεις να το κατεβάσεις.Δοκίμασε να το κατεβάσεις μέσω torrent.Εμένα έπαιξε κανονικά έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα καταφερα να το κατεβασω απο το official και το εγκατεστησα μετα με το patch τι κανω; αντιγρφω ολα τα αρχεια στο directory του la2; Εγω αυτο εκανα και μετα οταν παω να ξεκινησω αρχιζει να κανει update.νομιζω οτι το τελευταιο δεν πρεπει να γινει γιατι ακυρωνει το patch.Ας πει καποιος που το εκανε..

EDIT:τα καταφερα να μπω (ετσι μου φαινεται) απο ενα αλλο exe.και μια τελευταια απορια. Πως διαλεγω server; εκανα λογαριασμο στο e-global.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.