Jump to content



RD600 - Ati Xpress 3200 Intel Edition για Conroe


Sol

Recommended Posts

DFI vs Intel : Εμείς θα το χρησιμοποιήσουμε το RD600!

"The word in Taiwan, where I live and run my site TweakTown.com, is that the high-anticipated ATI RD600 Conroe chipset is only going to be provided by one motherboard manufacturer, DFI. According to my sources, Intel has been putting pressure on Taiwan motherboard companies not to produce RD600 based motherboards. DFI stood up to the Intel giant and mentioned to us that theyll be the only company providing an RD600 board, the DFI Lanparty RD600."

To nForce 590 δε πείθει... Η ίδια η nvidia ανακοίνωσε πως αναμένεται νέο revision C55 τον Οκτώβριο.

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=4053

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αναρωτιέμαι τι σκέφτονται στα αρχηγεία της AMD με την θυγατέρα ATI να φτιάχνει chipset για Intel....λιγο περίεργο δεν φαίνεται ...... σαν κατι απο σαπουνόπερα μου φαίνεται που όλοι έχουν σχέσεις με όλες.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Περνανε οι μηνες και ακομα μονο κατι beta κομματια εχουν βγει στην πιατσα.

Που ειναι τα mobo με RD600?????

Κατι βρωμαει.:sick: Ο οκτωβρης περασε για τα καλα καλα!:whistling Εκτος αν λεγαν για τον οκτωβρη του 2007!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

μαλλον 8α γινει οπως με το 590 η δουλεια...

αντικαταστα8ηκε πριν καλα καλα φτασει στα ραφια.μονο που στην προκειμενη περιπτωση δεν μιλαμε για αντικατασταση αλλα κατι σαν ματεωση μου κανει εμενα.

8α δειξει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Σήμερα, στις 02:42]

μαλλον 8α γινει οπως με το 590 η δουλεια...

αντικαταστα8ηκε πριν καλα καλα φτασει στα ραφια.μονο που στην προκειμενη περιπτωση δεν μιλαμε για αντικατασταση αλλα κατι σαν ματεωση μου κανει εμενα.

8α δειξει...

Κατι τετοιο μου βρομαει και εμενα!

Λες τωρα με το παντρεμα ATI+AMD να μην μας το βγαλουν καθολου μιας και θα ειναι τσιπακι για intel το rd600 :unsure:

Απο την αλλη δεν νομιζω καποια εταιρια να πεταγε τοση μελετη στα σκουπιδια!;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά και γω αναρωτιέμαι που είναι αυτό το RD600

Μπας και θα το ματαιώσουν ? Πιστεύω αυτό δεν συμφέρει από πλευράς καρτών γραφικών (θα χαθεί το crossfire και θα μείνει μονό το SLI) οπότε ένας ακόμα παράγοντας για να παίρνουμε NVIDIA

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από ergotelis [Σήμερα, στις 17:28]

http://us.dfi.com.tw/press/press_header_content_us.jsp?PAGE_TYPE=US&TITLE_ID=7994&LINK_URL=arch438.jsp&SITE=US

ΑΑΑΑΑΑΑ!

Τυρογαλο!:woot:

Που ειναι το ρημαδι?

5 μηνες το παριμενω!

Αυτο θα με κανει κλεφτη αν βγει τωρα που ξεμεινα!:devil:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.