Jump to content



UT2004, όσοι πιστοί προσέλθετε...


Malkav

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Παίζω κ εγώ αν είναι για την φάση ναούμεν!Αν είναι να παίζουμε κανά tdm όχι tam που είναι fail .Έπισης επειδή ακούστικε κ to ut3 , έχω να πω ότι εμένα μου άρεσε πιο πολύ από το 2004 αλλά δυστηχώς είχε άθλιο netcode ..πιο άθλιο κ από του 2k4;p

Link to comment
Share on other sites

Καλα τωρα που το λεμε...Εσυ ιασωνα με τι pc θα παιξεις?Εχω εδω στο σπιτι μου 2.Ελα να παιξεις στο ενα εσυ...Αλλα θα εχουμε σιγουρα packetloss γιατι η συνδεση μου εδω ειναι γτπ...

Link to comment
Share on other sites

αναγκαστικα , στο λαπτοπακι 15αρι wide με 640χ480χ16μπιτ ολα λοου με 30-40avg fps αλλα παει σπαστα:(

Εδω ρε δε θυμασαι με gf2mx100 νικησα στην grendelkeep τον baron σε 320χ240 αναλυση:p

Link to comment
Share on other sites

αχαχααχαχχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχααχχαχααχχαχαχαχα.Μπραβο...Εγω δεν ξερω που θα ειναι πιο ωραια να το παιξω... i7+5970 στο pc με 24αρα TFT η i5+4890 στην 46αρα την τηλεοραση...χμ...τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

LOL! madboy τρελε....Αγιο νικολαο ημουν σαβ/κο :p

btw Μαριε , θα ανεβασω τα απαραιτητα αρχεια σε rapidshare να τα παρεις ολα μαζι

edit : http://rapidshare.com/files/358886763/ut2004files.rar.html

εχει 2 utcomp version μεσα.και τα 2 βαλτε

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάστε ούτε πως να κάνετε join σε έναν server? Μήπως να κάνω μόνο spec??? Μάντ μπόι ελπίζω να ομόρφηνε το ποπουδάκι σου τώρα που θα μπεις να παίξουμε :D χχαχααχαχχααχαχ.

Ο server μου δεν αντέχει την μα........εξυπνάδα σας γιαυτό μη περιμένετε να μπείτε 10 άτομα και να έχετε lan ping...

Επίσης όποιος έχει ακόμα κοννέ σε netcafe ας σηκώσει κάνα server ...

Επίσης νούμερο 2. Acme και firemax... είμαστε UT community όχι CS. Αν το πιάσατε έχει καλός.... Ξεκολάτε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.