Jump to content



UT2004, όσοι πιστοί προσέλθετε...


Malkav

Recommended Posts

Μα τι λετε?UT3 βγηκε το 2007.Εγω ειχα σταματησει ηδη βεβαια τοτε να παιζω αλλα δεν με κερδισε 5-6 φορες που το επαιξα.1-2 online και τις υπολοιπες με bots...UT2003 & 2004 ηταν σχεδον το ιδιο παιχνιδι εκτος απο το λιγο πιο αργο weapon swap και 1-2 αλλες απειροελαχιστες αλλαγες.Εγω επαιζα ut απο το 99 αλλα μονο σε LAN.Με το 2003 και το 2004 επαιζα κανονικα online και ημουν και εγω μεσα στην community που λεει ο ιασωνας.Αλλα επειδη τα πολλα χρονια να παιζεις καταντανε κουραστικα ειδικα οταν εχεις περασει απο την ηλικια των 18-20 σταματησα οριστικα.Αν μου πει καποιος να παιξω καμμια φορα θα παιξω αλλα οχι οπως τοτε...

Μα δεν είπα κάτι διαφορέτικο απλά το ut3 αν και βγήκε το 2007 φέρνει σε gameplay με το πρώτο unreal tournament. To gameplay του 2003/4 δεν μου άρεσε, άλλους τους κέρδισε άλλους τους έχασε. Το κακό είναι πως ένα πολύ όμορφο game έχει χαθεί αλλα μια που το ανέφερε κάποιος πρίν στο cb έχει ακόμα ladders.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

και να θελα τωρα να παιξω......παρολο που εχω ακομα τα .ini δεν εχω μηχανημα να παιξω:p

το λαπτοπ δε νομιζω να το σηκωνει...

Αν και παλιοτερα επαιζα σε 320χ240 αναλυση με gf2mx :p

Link to comment
Share on other sites

οι εποχες αλλαζουν Μαριε.....σταματησα να παιζω και τα εδωσα.Επισης καποια λεφτα απο αυτα πηγαν σε photo parts.

Παντως θα θελα να ξαναστησω παλι ενα τουμπανακι οπως παλια...

Link to comment
Share on other sites

Κανω post μερικους server που έχουμε καλο ping (σχετικα) απο Ελλαδα.. εκει που παιζουμε οσοι Ελληνες παιζουν.. αν ψηθει κανεις να μπει :)

GGMJ Arenamaster: 83.142.84.226:10147

FA2K TAM: ut2004://85.131.217.71:7000

f00k TAM: ut2004://195.4.105.2:7777

Link to comment
Share on other sites

Το μια χαρα το σηκωνει ειναι σχετικο.Μπορει να παιζαμε με τα textures off σχεδον αλλα αν δεν ειχες τουλαχιστον 60fps δεν μπορεις να παιξεις σωστα...Οσο για τους servers αν δεν υπαρχει tdm για μενα δεν εχει νοημα το παιχνιδι :p

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους και απο εμένα... Το UT δεν πεθαίνει ποτέ είχα ακούσει από κάποιον.. και όντως έτσι είναι. Δεν είναι τυχαίο οτι τα games που αγαπήσαμε τόσο μένουν μέσα μας. Δεν είναι το game ομώς, είναι οι άνθρωποι. Όπως είπε ο clan mate μου ο Gom, τα lan party, οι infosystem, οι dte αυτά όλα παίξανε καθοριστικό ρόλο. Εγώ δεν εχω σταματήσει να παίζω πάντως...

Περιμένω να σηκωθούνε servers κάποια στιγμή (με 60 tickrate για "pro ping") και τα σχετικά :p

Επήσεις αν ψάξετε στο YouTube για deadzone ut θα βρείτε και τα videakia μου!!

Link to comment
Share on other sites

deadzone reunion by jacob 2010

http://www.youtube.com/watch?v=-T1IVVBe1Mc

To ανεβασε χθες...Οσο βλεπω τι κοσμος υπηρχε παλιοτερα τοσο θελω να παω να παρω πισι και να ξαναρχισω.

Γιατι με το λαπτοπακι τελικα και με το μαους χουφτα δεν μπορεις να κανεις τπτ

Αν και την φορμα μου δεν την εχω χασει μετα απο τοσα χρονια αποχης !

Icy20 (predator) βαλτο και εσυ να ξαναθυμηθουμε τα παλια

Αντε να μαζευεται κοσμος!

Link to comment
Share on other sites

Jacob o QQ? ο γνωστός; Ο μέγιστος; ΜΑΓΚΕΣ το βάζω ασαπ, το βάζω όπως έρχεται, το βάζω δυνατά, το βάζω όχι αλλα julia και μπαίνω λέμε!!! ε ρε και να ξαναφτιάξουμε το community... Θα γίνει λουτανικός!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε αρρωστοι?Εγω το εκανα install το παιχνιδι αλλα δεν προτιθεμαι να λιωσω.Καμμια φορα for old times' sake θα μπω παντως...Να δειτε τι κανουν 5-6 χρονια αποχης :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.