Jump to content



UT2004, όσοι πιστοί προσέλθετε...


Malkav

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Είμαστε λίγοι, γνωστοί ο ένας με τον άλλον. Ο "52 - 2" mr. νέοπας ψάρωσε δε λέω, αλλά σε μένα?? Κοίτα δεν στο παίζω κάνας παιχταράς γιατί πολύ απλά είμαι :p αλλά μύριζε από χιλιόμετρα ρε Acme.. Ιδικά όταν σε θυμάμαι να μη μπορείς να πετύχεις ελέφαντα στα 2 εκατοστά... Σκέψου γιατί κατηγορούν οι CSάδες ο ένας τον άλλον. Όπως πολύ σωστά είπες firemax.. θα ξεχάσετε και τα λίγα που ξέρατε in game.

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω ότι εγώ τώρα το είδα αυτό το θέμα...

Κάθε βράδυ (σχεδόν) είμαι στους GGMJ & FA2K servers, συνήθως με nickname Cunning_Stunt ή Verisimilitude ή Windowlicker ή ό,τι άλλο μου καπνίσει. Αν δω ελληνικά στο chat όμως πάντα δίνω στίγμα :hehe:

Βλέπω συχνά πυκνά μέσα τον haros, τον αδερφό του (m00sakas), τον firemax7 (με το οποίο ανταλλάσουμε φιλοφρονήσεις :p ), Acm3 κι ένα σωρό άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε θυμάμε που τα κανονίζατε στο teamspeak για το πως θα διώξετε τον Μάριο από το community.....

ΝoDsl: Για εξήγησε μου τις διαφορές με το n00bwars δηλαδή...? Μήπως εδώ βλέπει ο πρωθυπουργός της Αμερικής και πρέπει να προσέχουμε και πότε θα βήξουμε? Είδα κάτι που με πείραξε και το είπα. Απλό?

Link to comment
Share on other sites

οχι Jacob , το οτι σε ξερουμε εμεις δεν σημαινει οτι σε ξερουν οι αλλοι και μπορουν να κανουν τα στραβα ματια στους κανονες του φορουμ.

ΑΛΛΑ δεν το λεει για αυτο.Το εγραψε αυτο το μηνυμα ο Διονυσης επειδη ο acme εκανε ενα ποστ μονο προσβολες.Βεβαια σβηστηκε και εφαγε ban.

Για αυτο το λεει.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις Jason πως είναι στο παιχνίδι που αγαπάς να βλέπεις ευτράπελα τύπου Acme, παρόλα αυτά του έκανα μια παρατήρηση στο public για να μη _μας_ περνάει για χαζούς αλλιώς θα χρησιμοποιούσα pm. Χωρίς να ξεφύγω από το θέμα. Στο πρώτο post. Γιατί μετά μου ζητήθηκε να εξηγήσω τι εννοούσα. Δεν θεωρώ ότι επιτέθηκα λεκτικά ή ειρωνικά με το να πω ότι δε μπορεί να πετύχει ελέφαντα στα 2 εκατοστά. Η αλήθεια είναι.. Αν παραβίασα κάτι, αυτό είναι το Ελληνικό πνεύμα που επευφημεί το TheLab, γιατί ποτέ δε ζήτησα ειδική μεταχείριση επειδή με ξέρετε.

Όσο για το post και το ban που λες, δεν έχω ιδέα...

Κανένας που να έχει κοννε σε netcafe plz?? :) Πρέπει να σηκωθεί ένας Έλληνας server.. Θα ψάξω και εγώ αν έχω κανέναν γνωστό... Όποιος βρει και θέλει βοήθεια για setup ας μου μιλήσει.. Έχω settings έτοιμα. Στους server που λες Πέτρο, παλεύεται η κατάσταση μόνο αν σε έχω στο team μου.. Δυστυχώς σε αυτούς παίζω σαν τον Penetrator δηλαδή με ping στο Θεό και luck > skill.

Υ.Γ: Ο Larry που χάθηκε...?

Link to comment
Share on other sites

Ειχω μιλησει με τον Holyavenger και μου ειπε οτι μπορει να σηκωσει σερβερ απο BnB.. αλλα δεν εχει PC.

Μου ειπε οτι αν περισευει σε καποιον ενα μηχανημα για σερβερ.. το παμε και γινεται η δουλεια..

αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Άντε άντε καιρός ήταν... Phunky άσε τα σάπια μια χαρά θυμάσε. Αριστερό κλικ = fire, δεξί κλικ = alterntative fire, teamspeak οι δυο μας, εγώ να σου εξηγώ γιατί χώρισα και εσύ να κάνεις time την 100αρα... απλό.

Link to comment
Share on other sites

OMG ντάξει. Αν πόσταρε και ο serious phunky, dis is serious thread!!!

Το κάνω install asap!:jump:

χθες καλα ηταν.παιξαμε το ευχαριστηθηκαμε..Πιο πολλοι οι Ελληνες παρα οι ξενοι ηταν στον σερβερ.αχχαχαχα

phunky , το κανες install ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.