Jump to content



slackware 10.2


athlon=greek

Recommended Posts

Ακριβώς. Τo pc του σπιτιού το έχω κάνει web,ftp,mail server.

Η γραμμή είναι adsl 512/128 MBit/sec. Αυτό που ενδιαφέρει είναι το 128 το upload δηλαδή. Διαιρώντας με το 8 έχουμε μέγιστο 16Κbit/sec. Για όσους συνδεθούν. Αν είναι 3-4 τότε θα έχουμε 16/4 4Kbit o καθένας. Πάλι καλά που κατεβάζεις με 8kb.

Δοκίμασε και το torrent http://www.torrentbox.com/dl.php/56911/slackel-2.0.iso.torrent δουλεύει. Οσο περισσότεροι κατεβάζουν με torrent τόσο μεγαλώνει το εύρος.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Την επόμενη φορά που θα βάλεις σε δημοσίευσή σου διαφήμιση του δικτυακού σου τόπου, έχεις φύγει.

Τώρα είδα το μήνυμα. Τα link μπήκαν για να βρούν εύκολα οι χρήστες που ενδιαφέρονται για linux to slackel. O ιστοχώρος μου είναι το teradio.gr. Αν o ιστοχώρος μου που έγινε από μεράκι συντηρείται οχι μόνο οικονομικά από μένα αλλά και με άπειρες ώρες προσωπικής εργασίας χωρίς απολύτως κανένα όφελος, μόνο από αγάπη για την εκπαίδευση και το ανοικτό λογισμικό (Linux) είναι διαφήμιση τότε έχεις δίκιο.

Δεν είχα τη πρόθεση να παραβιάσω τους όρους του συγκεκριμμένου forum.

Δεν χρειάζεται να με αποβάλεις. Ζητησέ το και δεν θα ξαναενοχλήσω το www.thelab.gr

Και πάντα υπογράφω

Δημήτρης Τζέμος

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Καθηγητής 1ου ΤΕΕ Αγρινίου

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greema
Την επόμενη φορά που θα βάλεις σε δημοσίευσή σου διαφήμιση του δικτυακού σου τόπου, έχεις φύγει.

Τώρα είδα το μήνυμα. Αν o ιστοχώρος μου που έγινε από μεράκι συντηρείται οχι μόνο οικονομικά από μένα αλλά και με άπειρες ώρες προσωπικής εργασίας χωρίς απολύτως κανένα όφελος, μόνο από αγάπη για την εκπαίδευση και το ανοικτό λογισμικό (Linux) είναι διαφήμιση τότε έχεις δίκιο.

Δεν είχα τη πρόθεση να παραβιάσω τους όρους του συγκεκριμμένου forum.

Δεν χρειάζεται να με αποβάλεις. Ζητησέ το και δεν θα ξαναενοχλήσω το www.thelab.gr

Και πάντα υπογράφω

Δημήτρης Τζέμος

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Καθηγητής 1ου ΤΕΕ Αγρινίου

Ευχαριστώ

Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση :) Καλημέρα:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 08:41]

Τώρα είδα το μήνυμα. Αν o ιστοχώρος μου που έγινε από μεράκι συντηρείται οχι μόνο οικονομικά από μένα αλλά και με άπειρες ώρες προσωπικής εργασίας χωρίς απολύτως κανένα όφελος, μόνο από αγάπη για την εκπαίδευση και το ανοικτό λογισμικό (Linux) είναι διαφήμιση τότε έχεις δίκιο.

Δεν είχα τη πρόθεση να παραβιάσω τους όρους του συγκεκριμμένου forum.

Δεν χρειάζεται να με αποβάλεις. Ζητησέ το και δεν θα ξαναενοχλήσω το www.thelab.gr

Και πάντα υπογράφω

Δημήτρης Τζέμος

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Καθηγητής 1ου ΤΕΕ Αγρινίου

Ευχαριστώ

Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση :) Καλημέρα:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greema

Τα link που υπήρχαν διαγράφηκαν από μένα το χρήστη greema.

Παρεξήγησες. Δεν σου ζήτησα να βγάλεις τους συνδέσμους από το slackel αλλά τις οδηγίες για το πώς μπορεί κάποιος να γραφτεί και να συμμετέχει στο δικτυακό σου χώρο. Δεν τίθεται θέμα προβλήματος με τους συνδέσμους για το slackel.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 10:34]

Παρεξήγησες. Δεν σου ζήτησα να βγάλεις τους συνδέσμους από το slackel αλλά τις οδηγίες για το πώς μπορεί κάποιος να γραφτεί και να συμμετέχει στο δικτυακό σου χώρο. Δεν τίθεται θέμα προβλήματος με τους συνδέσμους για το slackel.

Δεν ξέρω σε πιο δικτυακό τόπο αναφέρεσαι. Ο δικός μου δυκτυακός τόπος είναι το τετραδιο.

Οι σύνδεσμοι ανήκουν σε άλλους δικτυακούς τόπους οι οποίοι προσφέρθηκαν να φιλοξενήσουν τα iso images των προηγούμενων εκδόσεων του slackel. Τα link δεν παίζουν ρόλο, οποιος θέλει μπορεί να βρεί το slackel, μιας και το slackel-1.0 είναι η πιο δημοφιλής διανομή στο www.ellak.gr και το έχουν κατεβάσει από εκεί 715 χρήστες από 12-Οκτ-2005 που ανέβηκε.

Νομίζω οτι το θέμα θεωρείται λήξαν.

Εγινε παρεξήγηση.

Τελειώνοντας να σου εκφράσω τα συγχαρητήρια μου για τον αξιόλογο δυκτυακό τόπο http://www.thelab.gr/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.