Jump to content



chat sto lab?


ssjin5

Recommended Posts

δεν γινεται να φτιαχτει ενα chat room σε flash μορφη να τα λεμε καθημερινα... αλλα και πιο γρηγορα... αλλα δρν θα ηταν forum μετα αλλα λεμε τωρα μια ιδεα μου περασε και εφυγε... :)

Link to comment
Share on other sites

και γω παλιοτερα ημουνα της ιδεας ενος chat.

ομως αλλαξα γνωμη..........ενα τσατ θα χαλασει τελειως τη σημερινη μορφη του λαμπ.θα ρωταμε οτι θελουμε μπαμ μπαμ και θα εκλειψουν τα νεα θεματα αλλα και η φυσικη δυναμικη του φορουμ.

μονο κακο θα κανει και θα χρειαζεται πολυ περισσοτερη επιβλεψη απο οτι το απλο ποσταρισμα καθως οι πληροφοριες θα στοιβαζονται πολυ γρηγοροτερα.

απο την αλλη μερια ενα shoutbox δεν θα ηταν ασχημο.πολυ χρησιμο αλλα παντοτε μεσα σε σωστα πλαισια.....να μην καταντησει δηλαδη spambox.

το θεμα παντως εχει συζητηθει και παλιοτερα.καντε λιγο υπομονη.νεα πραγματακια ερχονται και σιγουρα θα μας κανουν πολυ χαρουμενους :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 23:00]

ενα τσατ θα χαλασει τελειως τη σημερινη μορφη του λαμπ.θα ρωταμε οτι θελουμε μπαμ μπαμ και θα εκλειψουν τα νεα θεματα αλλα και η φυσικη δυναμικη του φορουμ.

μονο κακο θα κανει και θα χρειαζεται πολυ περισσοτερη επιβλεψη απο οτι το απλο ποσταρισμα καθως οι πληροφοριες θα στοιβαζονται πολυ γρηγοροτερα.

Συμφωνώ απόλυτα..

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα καλο αλλα θα χανονται πλυροφοριες χρησιμες οι οποιες σε posts θα εμεναν για να τοις δουνε ολοι και οχι μονο αυτοι που ειναι online εκινη τη στιγμη!

θα μπορουσε αυτο να γινει και απο google talk με λιγη καλη συνενοιση!

Link to comment
Share on other sites

Το shoutbox όμως δε θα είναι για να λέμε π.χ. "Παιδιά δείτε στο τάδε thread το πρόβλημά μου και απαντήστε μου γρήγορα!"... Εννοείται αυτό νομίζω...

Θα είναι για να λέμε μια καλημέρα/καληνύχτα ή να ευχόμαστε σε κάποιον εορτάζοντα... Τουλάχιστον έτσι το φαντάζομαι εγώ...

Βέβαια θα γίνεται πανικός (σαν chat θα είναι) άμα μιλάνε τόσα μέλη που βρίσκονται online συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.