Jump to content



ACER ASPIRE 9513WSMI,T2400,2048,120,GF GO7900,17" 1.798-1.999�


anastasia78

Recommended Posts

NB ACER AS9513WSMI,T2400,2048,120,17"

Τιμη: 1.798-1.999

CPU Family: DUAL CORE T2400

Frequency: 1860 MHZ

Memory Capacity: 2048 MB

Max Memory: 4096 MB

Memory Speed: DDR2 667 MHz

HDD_TYPE: SERIAL ATA

Hard Disk Capacity: 120 GB

Max Hard Disk Capacity: 2x120 = 240 GB

OPTICAL DEVICE: DVD RW DUAL LAYER

CD Read Speed: 24

DVD Read Speed: 8

CD R/W Speed: 24

DVD Write Speed: 8,0

VGA Chipset: GF GO7900

VGA Memory Capacity: 256 MB

VGA TYPE: DEDICATED

VGA MEMORY EXTENSION: 512

Display Type: TFTW

Diagonal Size: 17,0 "

Max Resolution: 1440X900

Operating System: WIN_XP_HG

OS Language: GREEK

Features: 4xUSB,TV Tuner,TV Out,Bluetooth,802.11abg,IrDA,Firewire,WebCam 1.3MP,HDMI,5in1Card Reader,Gigabit Lan,RAID,

http://global.acer.com/products/notebook/as9510.htm

Επιτελους και μια σχετικα "φτηνη" λυση που τα εχει ολα.

Τι λετε?

Καλως δεν ειναι?

Αντε και καλο παιχνιδι σε οποιον το αγορασει.

Οποιος το παρει θελω να μας πει και την γνωμη του.

Το πουλαει η εταιρεια INFO-QUEST.

post-4314-1416072712,9026_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anastasia78

Ναι στο τμημα πωλησεων.

Αν χρειαστεις τιποτα και μπορω να σε εξυπηρετησω ενημερωσε με.

Βάλε φωτιά κάψε καλά τα ACER και τα παρελκόμενα :p

υ.γ. Υποθέτω ότι γνωρίζεις τους κανόνες για την διαφήμιση, χρειάζεται να τους υπενθυμίσω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anastasia78

Ναι στο τμημα πωλησεων.

Αν χρειαστεις τιποτα και μπορω να σε εξυπηρετησω ενημερωσε με.

Πες στο τμήμα service ότι το service της acer είναι για τα μπάζα, και στο τμήμα management ότι καλύτερα να μη φέρνετε acer λόγω άθλιου sevice.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 00:19]

Βάλε φωτιά κάψε καλά τα ACER και τα παρελκόμενα :p

υ.γ. Υποθέτω ότι γνωρίζεις τους κανόνες για την διαφήμιση, χρειάζεται να τους υπενθυμίσω?

Eντάξει μπορείτε να το παρακάμψετε για μια φορά, αρκεί τα rma από δω και στο εξής θα περνάν όλα από την Αναστασία και οι επιστροφές θα έρχονται "εν ριπή οφθαλμού"

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου επιτρεπουν να επεμβαινω σε αλλους τομεις.

Αν κανω κατι τετοιο χωρις να το ξερουν οι απο πανω με βλεπω στον δρομο και να ψαχνω για αλλη δουλεια.

Πληροφοριες επανω σε νεα προιοντα και καινουργιες παραγγελιες μπορω να σας δωσω οσες θελετε αρκει να μην χρειαστει να μπω στα ποδια αλλων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Georgesod

Eντάξει μπορείτε να το παρακάμψετε για μια φορά, αρκεί τα rma από δω και στο εξής θα περνάν όλα από την Αναστασία και οι επιστροφές θα έρχονται "εν ριπή οφθαλμού"

Δύστυχος η Acer έχει το service που το "είναι για τα μπάζα" είναι πολύυυυυ λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anastasia78

Δεν μου επιτρεπουν να επεμβαινω σε αλλους τομεις.

Αν κανω κατι τετοιο χωρις να το ξερουν οι απο πανω με βλεπω στον δρομο και να ψαχνω για αλλη δουλεια.

Πληροφοριες επανω σε νεα προιοντα και καινουργιες παραγγελιες μπορω να σας δωσω οσες θελετε αρκει να μην χρειαστει να μπω στα ποδια αλλων.

Τότε το να μας "ενημερώνεις" μέσω του forum είναι άτοπο, αν ήθελε η εταιρία σου θα μπορούσε να έχει συνάψει κάποια συμφωνία με το παρών forum για διαφήμιση των προϊόντων της, πράγμα που απ'όσο ξέρω δεν συμβαίνει.

Γενικότερα διάβασε προσεκτικά αυτό:

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=21285

Συγγνώμη για το ύφος, αλλά μερικά πράγματα με εξοργίζουν, ένα από αυτά και η παραπληροφόρηση.

Παρ'όλ'αυτά πιστεύω ότι κινούμαι σε κόσμιο και αξιοπρεπές επίπεδο.

Αρχική απάντηση από ΝTG

Dουλευεις στην infoquest?

Γάτος είσαι εσύ ;)

Link to comment
Share on other sites

Χμ, δεν ξερω κατι δεν μου κολλησε εξ'αρχης στο ποστ. Αυτο το " Το πουλαει η εταιρια InfoQuest" και μετα η νυξη για την διαφημιση.

Βασικα η εταιρια InfoQuest ΔΕΝ πουλαει Λιανικη απ'οσο γνωριζω. Οποτε να παμε στην InfoQuest και να ζητησουμε το εν λογω φορητο ειναι λιγο δυσκολο.

Μαλλον σε καποιον μεταπωλητη της InfoQuest θα το βρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει παίδες...peace...μεγάλο παιδί είναι η Αναστασία και μπορει να καταλάβει.

Εντάξει μας έδειξε ένα μοντελάκι...το είδαμε...την ενημερώσαμε για τις έμμεσες διαφημίσεις...πάμε για άλλα τώρα....

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκεί κολλάς Ζάχο ?,θα πας στην anastasia , το θέμα είναι άμα σου κάτσει η στραβή (που δεν κάθεται πάντα αλλά είπαμε άμα) θα κάτσει η κοπέλα να τη "δέρνεις" ένα μήνα μέχρι να έχεις πάλι πισί?

Link to comment
Share on other sites

Αχχ sotiris...έχεις ξεχάσει ότι το μάτι του Σάουρον τα βλέπει όλα....:p

Το σημείο που έπρεπε να κρατήσεις από αυτά που είπα είναι ότι η Αναστασία κατάλαβε τα περι έμμεσης διαφήμισης...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer

Καλά εκεί κολλάς Ζάχο ?,θα πας στην anastasia , το θέμα είναι άμα σου κάτσει η στραβή (που δεν κάθεται πάντα αλλά είπαμε άμα) θα κάτσει η κοπέλα να τη "δέρνεις" ένα μήνα μέχρι να έχεις πάλι πισί?

Δεν κολλαω σε αυτο. Κολλαω στο οτι η Αναστασια σαν "πωλητρια" που ειναι θα επρεπε να ξερει οτι η InfoQuest δεν πουλαει λιανικη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 10:18]

Δεν κολλαω σε αυτο. Κολλαω στο οτι η Αναστασια σαν "πωλητρια" που ειναι θα επρεπε να ξερει οτι η InfoQuest δεν πουλαει λιανικη.

Μιλησα εγω πουθενα οτι πουλαει λιανικη?

Αν ναι δειξε μου που γιατι δεν το βλεπω πουθενα.

Το μονο που εγραψα για δικια σας διευκολυνσει ειναι οτι οταν πατε σε καποιο καταστημα με Η/Υ και ζητησετε το μοντελο υπαρχει περιπτωση να σας πουνε οτι δεν υπαρχει και σας αναφερα την εταιρεια για να τους δειξετε οτι το εχετε ψαξει και ξερετε πραγματικα λεπτομερειες.

Τωρα κατι αλλο δεν καταλαβαινω γιατι βλεπω συνεχεια καποια ατομα ειναι ετοιμη για διαξιφισμους.

Εγω δεν ειμαι για αυτον τον λογο εδω μεσα αν νομιζετε οτι εκανα κατι κακο ή κατι επειτηδες που σας ενοχλει τοτε παρακαλω διαγραψτε τον λογαριασμο μου.

Σας ευχαριστω για οσο καιρο ημουν στο Forum σας.

Αναστασια78.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μη με αποκαρδιωνεται με το συγκεκριμενο μηχανημα και πριν 2 μερες το παραγγειλα..

Προηγουμενο φορητο ειχα το toshiba 5100-501 το οποιο ηταν τελειο για την εποχη του και παραγγειλα αυτο επειδη φαινεται πολυ γρηγορο και σε καλη τιμη...

Για να δουμε και την aer λοιπον....

Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες όλα τα thread θα καταλάβαινες ότι δεν ήταν η καλύτερη επιλογή για πολλούς λόγους.

Ελπίζω να είσαι από τους τυχερούς και να μην έχεις τουλάχιστον τα σοβαρά προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.