Jump to content



Τιμόνια: Ποια μάρκα θεωρείτε καλύτερη?


nickstamat

Ποια μάρκα?  

80 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

logitech χαλαρά.

Είχα την sidewinder την μαύρη(χωρίς FFB) και πήγα στην Momo Racing.

Απλά καμία επαφή.

και εγω απο MS FFB , μπορει να μη δω διαφορα απο την Momo Racing..Δε μου λεει κατι αυτο..Οπως ειπες η Ms που ειχες ηταν της πλακας τελειως...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Ωχ μ@μ@κία, το τιμόνι χωράει αλλά δεν σου μέτρησα το "κιβώτιο" ταχυτήτων...το κιβώτιο για να βιδώσει καλά θέλει τουλάχιστον 8 πόντους:(

Για να καταλάβεις έχει 3 βίδες...Μια πίσω-πίσω και 2 προς την άκρη του γραφείου...δοκίμασα τώρα και στην δικιά σου περίπτωση θα μπορείς να βιδώσεις μόνο την τελευταία:getlost:

Οπότε δεν θα είναι αρκετά σταθερό και το ποιο πιθανό ειναι να σε χαλάει...

ΕDIT :: Το μέγιστο άνοιγμα (δλδ μέγιστο πάχους γραφείο) για το τιμόνι ειναι λιγότερο απο 3.5 cm και για το κιβωτιάκι λιγότερο από 5cm.

Link to comment
Share on other sites

Στην ευθεία που κοιτάω την οθόνη έχω περίπου 3.5 cm

ορίστε το σχήμα που έχει το γραφείο μπροστά

Κάθομαι λίγο πιο δεξιά επειδή έχω το pc στα αριστερά.

το άνοιγμα είναι 60 εκατοστά

post-2544-1416073229,0976_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαχα:worship: έχεις κορυφαίο γραφείο:p ...Επειδή δεν έχει νοήμα να προσπαθήσω να βρώ αν χωραέι η τιμονιέρα πλέον...το μόνο που μπορώ να κάνω για να βοηθησω είναι να σου στείλω μια φότο βαθμονομημένη...(το γραφείο μου έχει και αυτό μια ελαφρά καμπύλωση όπως φαίνεται...)

Τέλος η μετρήσεις έχουν μια σχετική ακρίβεια δεν μέτρησα και με laser:p

post-2165-1416073229,1224_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.