Jump to content



SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND!!!(CONROE OWNAGE)


THE GOD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ergotelis

Δώσε δώσε!!!!!!!Καλοδούλευταα!!!!!!!!!Υπάρχει κάποιο Mod για το Mobo σου να δώσεις και άλλο τάση?

Δεν βρικα πουθενα για mods :( .Kαι κατι αλλο που παρατηρισα οτι σε αυτο το speed(4.500G) and vcore 1.63v και σε full load το PROMM κατω απο -55 δεν επεφτε,με αλλα λογια πολη cool CPU,και πιστευω οτι με παρα πανω ταση (1.70) μπορει να πιασο τα 5G:T:Και τελοσ πιστευω οτι επιασα καλο κοματι;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από THE GOD

Δεν βρικα πουθενα για mods και κατι αλλο που

θα περιμένεις τότε μια απάντηση από τους ειδικούς!Θα ξέρουνε σίγουρα να σε βοηθήσουνε απλά τώρα ίσως είναι σε ύπνο ελαφρύ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7

Bρε GOD σου είχα στείλει πμ τα Mods πολλές μέρες πριν το ξέχασες?’ντε καλά κλόκια κι από μένα!

Eχεισ δικιο φιλε μου,το ξεχασα τελιοσ:tomato: αλλα επιδη εχω κακη ιστορια με motherboard modings(2XABIT AS8-V,1XASUS P4C800-E DELUXE,1XDFI ATHLON INFINITI 462 :rip: )για πιο σιγουρα επσαχνα για pencil modings.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CaptainMilo

Γι'αυτό και οι 2 P5WDH? :D

LOL Η 2ρη mobo ειναι για τον αλλον μου υπολογιστη στον οπιο θα βαλω εναν 6600(motherboard,memorys,hdd,case....τα εχω ολα μονο λειπη η CPU ο οπιοσ θα παρθη απο τα λεφτα του PENTIUM D 955 που θα τον πουλησω στο EBAY :bye: ).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.