Jump to content



Άγιε Βασιλη φετος θελω να μου φερεις...


orion

Recommended Posts

To χριστουγεννιατικο thread... Τι θα θελατε να σας φερει ο Αγιος Βασιλης φετος... (εκτος απο υγεια, χρημα, γυναικες, αντρες...)

Ενα μεγαλο wish list! Καλο θα ηταν και ενα link....

xmas2

Παρακαλω ας κρατησουμε το thread καθαρο...μονο wish list...

Ευχαριστω και καλες γιορτες!

Link to comment
Share on other sites

Πριν μπεις Βολο κανεις δεξια για Ν.Ιωνια. Μετα απο καμια 500αρια μετρα εχει στα δεξια ενα τσιπουραδικο τα Δελφινια. Εγω λοιπον θελω να ερθει ο ΑγιοΒασιλης με το ελκηθρο να με παρει και να παμε εκει να πιουμε/φαμε ,να πλερωσει το λογαριασμο και να με γυρισει. Γινετε?

Link to comment
Share on other sites

Πριν μπεις Βολο κανεις δεξια για Ν.Ιωνια. Μετα απο καμια 500αρια μετρα εχει στα δεξια ενα τσιπουραδικο τα Δελφινια. Εγω λοιπον θελω να ερθει ο ΑγιοΒασιλης με το ελκηθρο να με παρει και να παμε εκει να πιουμε/φαμε ,να πλερωσει το λογαριασμο και να με γυρισει. Γινετε?

Για αυτο σε γουσταρω ρε Χρηστο....

Τσιπουρα στην Ν.Ιωνια.Γιατι οι σωστοι Βολιωτες,γνωριζουν οτι τα καλυτερα τσιπουραδικα ειναι εκει και οχι στο Βολακα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αγιε Βασίλη... πότε θα πάρει πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ ;

Ε ; Ερυθρόλευκε Άγιε Βασίλη! Παιδί της Intracom!

χαχαχαχα τι θεϊκό ήταν αυτό το ράδιο ρε παιδιά. Έκλαιγα απο τα γέλια.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο σε γουσταρω ρε Χρηστο....

Τσιπουρα στην Ν.Ιωνια.Γιατι οι σωστοι Βολιωτες,γνωριζουν οτι τα καλυτερα τσιπουραδικα ειναι εκει και οχι στο Βολακα ;)

Ασε ρε..

Link to comment
Share on other sites

Αγιε Βασίλη... πότε θα πάρει πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ ;

Ε ; Ερυθρόλευκε Άγιε Βασίλη! Παιδί της Intracom!

χαχαχαχα τι θεϊκό ήταν αυτό το ράδιο ρε παιδιά. Έκλαιγα απο τα γέλια.

sbKQdxuNjAo

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πριν μπεις Βολο κανεις δεξια για Ν.Ιωνια. Μετα απο καμια 500αρια μετρα εχει στα δεξια ενα τσιπουραδικο τα Δελφινια. Εγω λοιπον θελω να ερθει ο ΑγιοΒασιλης με το ελκηθρο να με παρει και να παμε εκει να πιουμε/φαμε ,να πλερωσει το λογαριασμο και να με γυρισει. Γινετε?

ακρωτηρι.....

Link to comment
Share on other sites

Αγιε Βασιλη μιας και ξερω απο πρωτο χερι οτι για να φερεις πραγματα απο Ιαπωνια κανεις κανεναν μηνα δεν θα σου ζητησω την yoshimura που ακουω καθε βραδυ στον υπνο μου γιατι δεν προλαβαινεις μεχρι τα χριστουγεννα, αλλα μια ψηλη καρεκλα για να βαζω καπου το κεφαλι μου!

ευχαριστω.

ΥΓ. ημουν καλο παιδι φετος. :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να μου φέρει τρεις SSD, ένα για το φορητό και δύο για το σταθερό, και κάποια γίγα ddr2...

Επίσης να μου πεί γιατι το karmic koala 64-bit είναι πιο αργό σε απόκριση απο τα vista πάνω σε Q6600 και 4gb ram.....

Link to comment
Share on other sites

Άγιε Βασίλη,

Ξέρω υπάρχει οικονομική κρίση κτλ, αλλά ένα πουλάκι μου σφύριξε ότι έχεις τον τρόπο σου....

Θέλω να μου φέρεις αυτό http://cp.home.agilent.com/upload/cmc_upload/Agilent-90000_002_12-07.gif

αλλά συμβιβάζομαι και με αυτό http://www.engnetglobal.com/images/showcase/bigpic/CHA16_mi_oscilloscopes.jpg

Όχι τιποτα άλλο, αλλά θέλω να αποφύγω να πάρω κινεζάκι...

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

ΥΓ. Αμα θες το τιμολόγιο να το κόψεις στον φίλο μου τον Φάνη που έχει πρόβλημα με το ΦΠΑ του... :)

Link to comment
Share on other sites

Αγια Βασίλη, ναι εσυ ο πετούμενος άγιος μα τα δώρα και με αυτό το άλογο που κουβαλάς τα δώρα (aka ταρανδος), θέλω να μου φέρει όλη την βιβλιοθήκη C++ του Παπασωτηρίου στο σπίτι μου.

Link to comment
Share on other sites

εμένα ένα τραπεζικό λογαριασμό με πολλά μηδενικά μετά τον πρώτο άσσο και μετά θα έπαιρνα για μένα τα δώρα μην τον βάζω σε κόπο να τα κουβαλάει

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καλε μου Santa Bill,μιας και ημουν πολυ καλο παιδι ολον τον χρονο και ετρωγα παντα ολο μου το φαγητο,θα θελα και γω ενα δωρακι σαν καλο παιδι.

Ενα ταπεινο Storage Combo ζηταω μονο,οχι κατι εξεζητημενο για σενα :o

xmas2

3 x WD GreenPower 2TB + 2 x Intel X-25M 160GΒ + WD My Passport Essential 640GB (σε κοκκινακι που με αρεσει :p) + Corsair Voyager 64GB

post-78-1414343354,4703_thumb.jpg

Και τωρα λοιπον Αγγελε μου,που ολα τα καλα παιδακια σου ειπαμε τι δωρακια θελουμε,κανονισε ποτε θα μας τα στειλεις.

Μονο ενημερωσε πιο μπροστα για να φροντισω να ειμαι σπιτι :D

post-78-1414343354,427_thumb.jpg

post-78-1414343354,4538_thumb.jpg

post-78-1414343354,4629_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.