Jump to content



amd x2 4200+ ή 4800 s939


angelos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από angelos

Στην υπογραφή του Dagalidi λέει

3400 @ 1.525 Vcore μιά χαρά μου φένονται

με υδρόψυξη...δεν έχω ακόμα τετοιές βλέψεις αυτήν την στιγμή

Δεν νομίζω να είναι εκεί για κάθε μέρα στα bench που τραβάει είναι πολύ ποιο κάτω.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από angelos

Frost

ποια η διαφορα της saphhire και τής club3d x1950xtx?

Κανανε λάθος στα multirama και μου δώσαν την club3d

Ίδιες πρέπει να είναι.

Έλεγξε πόσο πλήρωσες, μήπως και η club είναι φτηνότερη, αν είναι φτηνότερη ζήτα την shaphhire που πλήρωσες ή την διαφορά πίσω, αν απλά δεν θες club ζήτα shaphhire ή αν δεν έχουν τα λεφτά σου πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Yz250 [Χθες, στις 08:01]

Πολυ καλo ειναι τετοιο νουμερο για AMD

Αμα ηθελες εχει στα Multirama(οχι extreme)στην στουρναρη μερικα κομματια amd64 3000+,3500+ και AMD 64 X2 4400+ οι τιμες ειναι για τον 3500+ που πηρα και εγω ειναι 89 και για τον 4400+ 150 για τον 3000+ δυστηχως δεν θυμαμαι....:)

υ.γ.δεν εχει πολλα κομματια:(

πήρα τηλέφωνο στα "μουλτιραμα" και μου δώσανε τιμές για 4400+ 205 τελική και 3800+ 160. μήπως έκανες κάποιο λάθος για τον 4400@150?

Link to comment
Share on other sites

Πριν πάρω τον opteron μου ειπαν στα multirama οτι δεν έχουν άλλα κομμάτια και η amd δεν θα παράγει άλλα κομμάτια.Λογικά και η octabit που είναι αντιπρόσωπος στην Ελλάδα δεν θα έχει s939....

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορεί να βρεί κανείς... Έψαχνα έναν ΑΜD 64 s939 X2 4400+ εδώ και δύο εβδομάδες ...ειχα παραγγείλει λοιπόν έναν και χθες που μου ήρθε διαπίστωσα ότι πρόκειται για έναν από τους ...σπάνιους ADV4400DAA6CD αυτούς με την μειωμένη κατανάλωση των 89 Watt αντί για τα 110 Watt των ADA4400DAA6CD!!!!

Καλό ε? Περισσότερα αυτή την εβδομάδα που θα τον χώσω στην δουλειά....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σορι έλειπα για 4-5 μέρες και δεν είδα τα ποστ. Τον πήρα από το visionstudio.gr

Στην αρχή μου είπαν ότι δεν θα τον βρούν μετά από καμμιά βδομάδα με παίρνουν και λένε βρήκαμε ένα και όταν τον παρέλαβα δεν το πίστευα!

Δουλεύει 24/7 στα 2900+

Αστέρι από το πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.