Jump to content



Tuniq Tower 120 μαζική αγορά....


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από soki

Παρομοιες επιδοσεις εχουν συμφωνα με αυτο το site.

http://www.bigbruin.com/2006/scytheinfinity_6

Ψιλομουφα φαινετε το review, βγαζει την infinity στα ιδια με zalman cnps8000

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 09:30]

Τετάρτη με Πέμπτη θα ξέρουμε σίγουρα......Μέχρι τώρα μου "έκλεισε" 5 κομμάτια γιατί την έκλεισε την αγγελία του.....

’ΡΑ οι πέντε είναι:

Εγώ..... x1 :D

Trooper x1

ΟΕW1999 x2

elvor x1

’ρα έκλεισε προς το παρόν και βλέπουμε..... :)

Επ! Εμένα γιατί με άφησες στη απ έξω?!?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από subneo [Σήμερα, στις 11:42]

Επ! Εμένα γιατί με άφησες στη απ έξω?!?

Ναι ήταν οι πέντε πρώτοι και διόρθωσα και τη λίστα γιατί είχα κάνει λάθος βάση των πόστς των παιδιών...... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 10:33]

Ναι ήταν οι πέντε πρώτοι και διόρθωσα και τη λίστα γιατί είχα κάνει λάθος βάση των πόστς των παιδιών...... :)

Κι εγώ δεν υπολόγισα τον n1ck0s και είδα που είχες στην λίστα τον elvor που ήταν μετά από εμένα :/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Ψιλομουφα φαινετε το review, βγαζει την infinity στα ιδια με zalman cnps8000

Δεν την βγαζει ιδια αν δεις High με Low ανεμιστηρα εχει 18οC διαφορα η zalman. Η infinity εχει παρομοιες επιδοσεις με την Mine κατι αναμενομενο. H ultra 120 που εχω την δοκιμασα σε load ,με 2 ανεμιστηρες @1000rpm ο καθενας, και ανεβαινει +15οC η θερμοκρασια απο 57/55 - > 72/70 μετρημενο με ΤΑΤ(intel Thermal Analysis Tool) παρομοιο με το coretemp. Ποσο καλυτερη μπορει να ειναι η tuniq, πιστευω οτι κατω απο +10 δεν μπορει να πεσει, δεν ειναι και watercooling.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soki

.......... Η infinity εχει παρομοιες επιδοσεις με την Mine κατι αναμενομενο. .....

Το θεμα ειναι οτι συμφωνα με τεστς χρηστων η infinity ειναι πολυ καλυτερη απο την mine σιγουρα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Το θεμα ειναι οτι συμφωνα με τεστς χρηστων η infinity ειναι πολυ καλυτερη απο την mine σιγουρα....

Aυτό με παρεξένεψε και μένα, εντομεταξύ την Infinity την βρίσκεις πιο εύκολα και σε καλύτερη τιμή, οπότε είναι δίλημμα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 12:30]

Τετάρτη με Πέμπτη θα ξέρουμε σίγουρα......Μέχρι τώρα μου "έκλεισε" 5 κομμάτια γιατί την έκλεισε την αγγελία του.....

’ΡΑ οι πέντε είναι:

Εγώ..... x1 :D

Trooper x1

ΟΕW1999 x2

n1ck0s x1

:) Πολυ ωραια ευχαριστω και παλι. :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Ήρθαν στο παλικάρι και τις στέλνει τη Δευτέρα.... ;):)

Καλορίζικες παιδιά να περιμένουμε κανά τέστ για τις ψύκτρες?Παίζει κανά καλό νερό για μια κόντρα της προκοπής?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Δεν κανετε κανα συγκριτικο με Ultra 120 αν γινετε που το ψαχνει ο μισος πλανητης....

Σε core2 duo με 1.4Vcore+/3ghz+(αρκετα watt) σε κλειστο κουτι(πραγματικες συνθηκες), με εναν ιδιο ανεμιστηρα(και rpm) κατα προτιμηση. Αν θελει καποιος να μου δανεισει μια tuniq μπορω να το κανω και εγω. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soki

Σε core2 duo με 1.4Vcore+/3ghz+(αρκετα watt) σε κλειστο κουτι(πραγματικες συνθηκες), με εναν ιδιο ανεμιστηρα(και rpm) κατα προτιμηση. Αν θελει καποιος να μου δανεισει μια tuniq μπορω να το κανω και εγω. :D

Ακριβως!!! Κατι τετοιο θα βοηθουσε πολυ κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.