Jump to content



Πλαισιο και συμβατα μελανια.


Recommended Posts

Θελω να αγορασω ενα πολυμηχανημα και θελω να ρωτησω αν το πλαισιο εχει συμβατα μελανια για καποιο απο τα πολυμηχανηματα που εμπορευεται.Κατι εχω ακουσει οτι εχει για hp αλλα δεν ξερω τα μοντελα.

Link to comment
Share on other sites

με imitation μελάνι μην περιμένεις να διατηρούνται ούτε οι επιδόσεις ούτε οι αναλογίες

εκεί μπλέκει και η χημείσα του συμβατού και το πιο συμβατό είναι πιο κοντά στο αντίστοιχο γνήσιο....

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Χρήστο.

Σου πρότεινω τον epson και μόνο λόγω των ανεξαρτήτων μελάνιων και μόνο.

Το mp 450-460 είναι από τα καλύτερα στη τιμή του 129 ευρώ. Πιο φθηνές λύσεις Mp 160-170 επίσης αρκέτα ποιοτικά γύρω στα 100.

Γενικά canon είμαι απόλυτα ευχαριστημένος ώς τώρα (δεν μου το έχει φέρει ακόμα κανένας στο κεφάλι :p)

Λευτέρη σαφέστατα τα ημιτασιόν δεν συγκρίνονται με τα γνήσια. Τα ανακατασκευασμένα είναι άλλη ιστορία. Εγώ πάντως προτιμώ μόνο γνήσια.

Link to comment
Share on other sites

Οταν τυπώνεις φωτογραφίες φυσικά μόνο γνήσια...

Αλλα σε οτιδήποτε άλλο μερικές μάρκες σε ιμιτασιόν είναι απίστευτα καλές.(ίσως και για φωτο)

Αν μπορείς να κάνεις και μόνος σου αναγόμωση ( σε canon πάντα για τις σειρές BCI-3/6) ακόμα καλύτερα (απο άποψη κόστους).

Απο μένα μια ψήφο σε Canon...:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.