Jump to content



Linux σε προιστορικο μηχανημα!


F i L

Recommended Posts

Kαλά, είπαμε δεν απαντάμε για αυτόν και μόνο ! Φόρουμ είμαστε! Αν δεν είμασταν τότε θα ποστάραμε ερωτήματα και οι απαντήσεις θα γινονταν μέσω πμ ;)

Mπορεί κάποιος άλλος να κάνει search στο TheLab να βρει το θέμα, ε ... να μην βρει και μια απάντηση?

Συμφωνώ και επαυξάνω...:victory:

Link to comment
Share on other sites

LoL καλά πως και δεν τις είδα τις απαντήσεις πέρυσι ;; :Ρ

Για την ιστορία αφού έκανα αναβάθμιση απο 32ΜΒ RAM--->128MB RAM + μία κάρτα δικτύου PCI,του πέρασα XP με κάποια mods αλλά οκ δεν την πάλευε..

Μετά του πέρασα xubuntu πήγαινε καλύτερα αλλά πάλι δεν μπορώ να πω οτι το λειτουργικό ήταν στα μέτρα του υπολογιστή..Εν τω μεταξύ έγινε και μια αποτυχημένη προσπάθεια να εγκατασταθεί και το minix αλλά είχαμε πρόβλημα στην κάρτα δικτύου οπότε caput...

Τώρα του έχω περάσει DOS...ξέρω έλεος αλλά έχουμε ένα project στη σχολή για σειριακή θύρα που είναι αναγκαστικά σε dos οπότε νομίζω ήταν καλή περίπτωση το PC.

Αφού ξεμπερδέψω με τα Dos θα δοκιμάσω τα puppy τα οποία όμως γενικώς δεν μου γεμίζουν το μάτι(γι'αυτό δεν τα είχα βάλει τόσο καιρό..)

Thanx πάντως για τις απαντήσεις σας :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.