Jump to content



TheLab Flash Project No3


astrolabos

Recommended Posts

Στο κλίμα των ημερών, λόγω των συζητήσεων για τους νέους επεξεργαστές της Intel και σύμφωνα με όσα έχουν ακουστεί, έφτιαξα το παρακάτω. Αφιερωμένο σε όλους σας, μιας και εσείς είσασταν η πηγή έμπνευσής μου και ιδιαίτερα στους DJD, ea6gka, Sol, Frost, Gorillakos :D

The Lab.gr Survivor

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτό είναι μόνο; Εγώ περίμενα να δω δράση... :blink:

Τουλάχιστον εμένα μόνο το "20 παίκτε, 10 intelακηδες" κτλ μέχρι το έπαθλο δείχνει. Δεν πάει παρακάτω... Αν είναι έτσι πώς προταγωνιστούν όλοι αυτοί; Μήπως κοιμάμα υπερβολικά λίγο τελευταία; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ε αυτό είναι μόνο; Εγώ περίμενα να δω δράση... :blink:

Τουλάχιστον εμένα μόνο το "20 παίκτε, 10 intelακηδες" κτλ μέχρι το έπαθλο δείχνει. Δεν πάει παρακάτω... Αν είναι έτσι πώς προταγωνιστούν όλοι αυτοί; Μήπως κοιμάμα υπερβολικά λίγο τελευταία; :blink:

και εμενα εκει στακαρει....που ειναι ο ea6gka?θελω να το δω!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ε αυτό είναι μόνο; Εγώ περίμενα να δω δράση... :blink:

Τουλάχιστον εμένα μόνο το "20 παίκτε, 10 intelακηδες" κτλ μέχρι το έπαθλο δείχνει. Δεν πάει παρακάτω... Αν είναι έτσι πώς προταγωνιστούν όλοι αυτοί; Μήπως κοιμάμα υπερβολικά λίγο τελευταία; :blink:

Αρχική απάντηση από jpcupra

και εμενα εκει στακαρει....που ειναι ο ea6gka?θελω να το δω!!!

Τα ονόματα που αναφέρθηκαν ήταν παρώντα στην στιγμή της σύλληψης της ιδέας. Προφανώς παρανοήσατε μιας και δεν είπα ποτέ συμμετέχουν οι τάδε, αλλά "Αφιερωμένο σε όλους σας, μιας και εσείς είσασταν η πηγή έμπνευσής μου και ιδιαίτερα στους DJD, ea6gka, Sol, Frost, Gorillakos". Οπότε παρανόησις ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ε αυτό είναι μόνο; Εγώ περίμενα να δω δράση... :blink:

Τουλάχιστον εμένα μόνο το "20 παίκτε, 10 intelακηδες" κτλ μέχρι το έπαθλο δείχνει. Δεν πάει παρακάτω... Αν είναι έτσι πώς προταγωνιστούν όλοι αυτοί; Μήπως κοιμάμα υπερβολικά λίγο τελευταία; :blink:

Η συνεχεια την επομενη χρονια makis..

Να τελειωσει το κανονικο survivor και θα στειλουμε τους 20 επιλεκτους στον panama!

Toν πρωταθλητη ομως θα τον μαθετε του χρονου...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.