Jump to content



RapidShare/de + ip


sfeteristis

Recommended Posts

πεστα ρε biker...

$pld, ενος γνωστου μου μετα απο on-off του modem/router του, εμεινε χωρις ιντερνετ μια βδομαδα!!:sick: :rip::boxed: :cry: Δεν ξερω αν ηταν τυχαιο ή οχι αλλα τοσο του πηρε να ξαναεχει γραμμη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sfeteristis

πεστα ρε biker...

$pld, ενος γνωστου μου μετα απο on-off του modem/router του, εμεινε χωρις ιντερνετ μια βδομαδα!!

oh :sick: ,oh :sick: ,oh !! Δεν μου αρέσει αυτό :cry:

Τι πρόβλημα του είπαν ότι είχε ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc

Παιδιά....υπάρχει καμία περίπτωση από τα πολλά άνοιξε-κλείσε να πάθει tpt το router ? Να αποσυχρονιστεί ή tpt άλλο ??

Γενικά είναι πολύ ευαίσθητα στο άνοιξε-κλείσε και στο ρεύμα...

Καλύτερα να το κάνεις reset από το ctrl panel του...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ReaperX

Γενικά είναι πολύ ευαίσθητα στο άνοιξε-κλείσε και στο ρεύμα...

Καλύτερα να το κάνεις reset από το ctrl panel του...

Σωστός ο παίχτης :T: Το δοκίμασα και έτσι και έπιασε :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πρεπει να κανεις flush τους DNS servers για να μην υπαρξει περιπτωση να σου δωσει ιδια ip ο καθε ΙSP.γινεται με το ipconfig -flushdns.Aν εχεις router το κανεις μεσα απο το interface του router.Aυτο καλυτερα απο telnet.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

συγγνωμη ρε παιδια αλλα προσπαθω να καταλαβω τι συζηταμε........πως θα παρακαμψουμε κατι που μας δινει ελευθερια κινησεων για να το ξεζουμησουμε οσο γινεται παραπανω?

οποιος γουσταρει ατελειωτο κατεβασμα παντα απο το ραπιντσερ να το πληρωσει.

αλλιως εαν θελει ΤΣΑΜΠΑ ας περιμενει και 1 ωρα για καθε πακετο.............ελεος πια με κυνηγι του τσαμπα σε αυτη τη χωρα

(ποιος θα το φανταζοτανε οτι θα ελεγα εγω τετοιο πραμα................οχι τιποτε αλλο αλλα θα πιασει βηχας και τον εσπισι)

:hehe:

Γιατί ωρέ fragmas.....λέει πουθενά ότι είναι παράνομο να ανοιγοκλείνεις το router σου???:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.