Jump to content



Συναντηση 27/10 , be there


ea6gka

Recommended Posts

Επιτέλλουυςς...Θα είμαι Αθήνα το Σ/Κ οπότε είμαι μέσα (Αristos my friend περισσεύει μια θέση στο car?? :rolleyes: )

Edit: Λάθος...Υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να είμαι μέσα αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Tsunami

Επιτέλλουυςς...Θα είμαι Αθήνα το Σ/Κ οπότε είμαι μέσα (Αristos my friend περισσεύει μια θέση στο car?? :rolleyes: )

Edit: Λάθος...Υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να είμαι μέσα αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμα...

Θεση υπάρχει το θέμα ειναι που θα πάμε και αν θα βρούμε να παρκάρουμε εκει που θα πάμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα...κατά 99%. Θα φέρω και ένα φίλο επίσης που δεν γράφει συχνα εδώ. Καταλήξτε στο μέρος όμως...και θέλω απλα αυτή τη φορά...να μιλήσω με όλους...όχι μόνο με τον SLN :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Μασέλες μέτρησε κανεις? Έτσι Ραμπο θα πάμε? Δεν θα κλείσουμε?

θα παρουμε τηλεφωνο να κλεισουμε τραπεζι για 30 ατομα , γιατι και την αλλη φορα 14 ητανε να ερθουνε και σκασανε 24..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.