Jump to content



Συναντηση 27/10 , be there


ea6gka

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

ωραίο ροζάκι διάλεξες :kiss::D

μέσα εγώ. ’ντε όλα τα γερά πηρούνια να μαζεύονται

Περιμένω να δω τον fragma σε κανονικούς φαταουλο-ρυθμούς γιατί μέχρι στιγμής μόνο σε προπόνηση τον είδα.

Link to comment
Share on other sites

ο φραγμας ειναι ολο λογια. οταν ακους επι 2 ωρες πειναω λιποθυμαω δε μπορω αλλο και τον βλεπεις να ιδρωνει απο τη πεινα και μετα να πιανει τα μαχαιροποηρουνα και να κοβει το μπιφτεκι με υφος πολλων καρδιναλιων , καταλαβαινεις......

....η συνεχεια στο τραπεζι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε αμα δεν δεις Σόλων να τιμά το τελευταίο παπ άρι που έχει μείνει πάνω στη λαδόκολλά με μαεστρία και να το εξαφανίζει βαθιά στο λαρύγγι του...δεν έχεις δει τίποτα.

Ο Φράγμας όλο λόγια είναι....μισό λίτρο στομάχι έχει τι να κανει...:p

Link to comment
Share on other sites

εαν προτεινω κατι αλλο θα πεσετε να με φατε?

στην αλλη ακρη της γραμμης στο σταθμο μετρο Σεπολιων υπαρχει Παραδοσιακο ψητοπωλειο.........πολυ ανωτερη ποιοτητα απο Λαδοκολλα........

ειναι διπλα στο μετρο ακριβως.........ΟΛΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.......

αλλα και εαν δεν σας αρεσει εγω λαδοκολλα μεσα......εκτος αμα λειπω εκτος αθηνας:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

εαν προτεινω κατι αλλο θα πεσετε να με φατε?

στην αλλη ακρη της γραμμης στο σταθμο μετρο Σεπολιων υπαρχει Παραδοσιακο ψητοπωλειο.........πολυ ανωτερη ποιοτητα απο Λαδοκολλα........

ειναι διπλα στο μετρο ακριβως.........ΟΛΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.......

αλλα και εαν δεν σας αρεσει εγω λαδοκολλα μεσα......εκτος αμα λειπω εκτος αθηνας:p

Αφεντικό, παρκάρωμεν άνετα εκεί?

Link to comment
Share on other sites

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

Πρωτη φορα θα φυγω εκτος-Αθηνων στη μετα-φοιτητικη μου ζωη και θα ειναι αυτο το πσκ!!!

γμτ:cry:

Link to comment
Share on other sites

jpavly θα φέρεις γυναίκα aka Ρένα; Να κάνω μπάνιο και να θυμηθώ πως τρώμε με πηρούνι :whistling

Βέβαια εάν η γυναίκα σου θέλει λάστιχα και λάδια να πάει αλλού... :p

Για εκτός αθηνών μπορώ να πάρω 2-3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.