Jump to content



Bliss 7800GS+ 512ram


anousios

Recommended Posts

(λες να την γλυτώσουμε τόσο εύκολα; δεν νομίζω )

Οριστε?? Ενοχλω δηλαδη?:drool:

www.greekshops.de λογικά θα την φέρουνε κάποιοι στην Ελλάδα συντόμως....

A, θα ερθει και στην Ελλάδα? Ποτε ομως? Αν ειναι θεμα ημερων να περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anousios

A, θα ερθει και στην Ελλάδα? Ποτε ομως? Αν ειναι θεμα ημερων να περιμενω.

Δε ξέρω, αν το δούνε το πόστ κάποιοι που ίσως ξέρουνε θα απαντήσουνε, πάντως κυκλοφόρησε πρόσφατα η κάρτα λογικό είναι να μην έχει έρθει ακόμη,πιστεύω όμως πως θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Η 7900gs from gainward είχε έρθει στο e-shop αλλά μάλλον τις πούλησε όλες.. πιστεύω ότι είναι η καλύτερη κάρτα για agp και μάλλον λίγο πιο πάνω από την χ1950 (κανένα review υπάρχει πουθενά????)

Έχω στην κατοχή μου μια 7900gs+ και παρατιρο ότι με κόβει το cpu για καλύτερο σκορ. Όσο ανεβάζω το cpu τόσο ανεβαίνει το γενικό σκορ και όχι μονό του cpu

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr [Σήμερα, στις 12:56]

Η 7900gs from gainward είχε έρθει στο e-shop αλλά μάλλον τις πούλησε όλες.. πιστεύω ότι είναι η καλύτερη κάρτα για agp και μάλλον λίγο πιο πάνω από την χ1950 (κανένα review υπάρχει πουθενά????)

Αν και δεν εχουμε καποιο επισημο review ακομη δεν νομιζω οτι η χ1950 να ειναι εστω και λιγο κατωτερη της 7800gs αντιθετα η διαφορα πρεπει να ειναι τουλαχιστον 20% μεγαλυτερη η γνωμη μου ειναι αυτη και το λεω αν εχει σκοπο να παρει καποιος agp καρτα να περιμενει γιατι ισως να αξιζει περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα τωρα ειναι

να παρω αυτην (αν δε κανω λαθος ΧFX σημαινει pre-overclocked ) η να περιμενω, αν και οποτε ερθει την ATI X1950 που λενε οτι θα ειναι καλουτερη και πολυ φτηνοτερη?

- Δικαιολογειται η διαφορα στη τιμη σε σχεση με την απλη 7800gs του πλαισιου? (259 με 318)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.