Jump to content



ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


totally_wired

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από o polonos

Εγω θα ελεγα να παρουν ποδι οι αγγελιες γιατι:

-θα σταματησουν διαμαχες μεταξυ μας.

-θα σταματησουν θεματα που αφορουν κακους-καλους πολητες-αγοραστες

-θα σταματησει το spamming νεον μελον μονο και μονο για να φτασουν 150

-και στο κατω κατω υπαρχουν e-market που κανουν αυτη τη δουλεια

-γιατι δεν μπορω να βλεπω δυο ανθροπους που τα λεγαμε και γελουσαμε την Παρασκευη και τωρα να τσακονονται για μια αγγελια......

-ο σκοπος του THELAB.gr δεν ειναι αγγελιες

:flower:

Δεν φταινε οι αγγελιες για τπτ απο ολα αυτα αλλα οι χρηστες....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 15:08]

Δεν φταινε οι αγγελιες για τπτ απο ολα αυτα αλλα οι χρηστες....

Αν δεν ειχαμε αγγελιες δεν θα γινοταν ολο αυτο τωρα.

Οι αγγελιες ειναι η πηγη του κακου:devil: :devil: :p

Περαν της πλακας αυτη ειναι η αποψη μου.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 14:00]

Ακριβως, οταν εχεις συμφωνησει με καποιον για μια αγοραπωλησια ειναι απαραδεκτο για μενα να δινεις την καρτα αλλου για οποιοδηποτε λογο, ετσι σκεφτομαι και κανω εγω - τωρα αλλοι εχουν αλλες αποψεις.

Ενταξει οι χαρακτηρισμοι ειναι λιγο τραβηγμενοι αλλα δεν μπορεις να πεις οτι εχει και αδικο...

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 14:26]

Ετσι ακριβως ειναι .......

+ 1 και απο μενα.

ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ?.........................ποιος με εξαναγκαζει?

εκλεισα συμφωνια με καμια τραπεζα?εχω υπογραψει κανα συμβολαιο?

και για να ειμαστε 100% σωστοι...........οταν η αλλη πλευρα ανταποκρινεται με τετοιες εκφρασεις και τροπους......

απελες στο κινητο,καθηκι λαμογιο κλπ κλπ Ε ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΑλΤΑ και στα @@ μου αν θα βρεις ποτε σου καρτα...................

και καλυτερα που χαρισα την καρτα μου σε ενα κολληταρι που ξερω οτι ειναι χρυσο παλικαρι για τον Χ-Ψ εκτακτο λογο παρα στον αλλο τον αχαριστο που παρολη την καλη μου διαθεση να εξυπηρετησω γυρισε και μου μιλησε με τετοιες εκφρασεις.........

ο σεβασμος δεν αποκταται μονο στην σωστη αντιμετωπιση στις καλες στιγμες....αλλα και με την σωστη αντιμετωπιση στις δυσκολες.......

και στην συγκεκριμενη δυσκολη στιγμη περιμενα να ακουσω ενα δε πειραζει ρε γιωργαρε........την επομενη φορα.......απο ενα ατομο που εκανα χαβαλε πριν 3 μερες σε ταβερνα......

εαν εκανα αγγελια στο ε-μαρκετ και ακυρωνα τελευταια στιγμη το πολυ πολυ να επαιρνα μια αρνητικη αξιολογηση με το κοσμητικο.......απαραδεκτος?.....

αλλα οχι και να ακουσω μεσα στο λαμπ τα επιθετα καθηκι και λαμογιο.............

και γω μπορω να αρχισω να βριζω με μεγαλη ευκολια.............

και παρακαλω να κλειδωθει για να μην πει και κανενας ακομα την γνωμη του χωρις να ειναι μεσα στην κατασταση και εκνευριστω περισσοτερο.......:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

Έλα George, έκανες μία στραβή, τελεία και παύλα.

Ο wired καλώς τα πήρε αλλά από την άλλη σαφώς και το τράβηξε πολύ περισσότερο απ' όσο θα έπρεπε και τα (περισσότερα από) όσα είπε είναι αδικαιολόγητα.

Υπάρχει όμως λύση την οποία και θα εισηγηθώ το βράδυ (μετά το τσιγάρο...):

Fragmas: Ban

Totally: AutoBan (aka German-style Ban)

(μα τι λέω ο άνθρωπος και δεν σκέφτομαι τις καημένες τις δοσούλες μου)

:p

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ναι, αλλα δεν μπορεις να σταματησεις τους spammers, ενω τις αγγελιες ναι !

E τότε να κλείσουμε και το lab τελείως γιατί μερικοί παραφέρονται (και όχι μόνο στις αγγελίες).

Link to comment
Share on other sites

Φράγμα....κανείς δεν σε αναγκάζει..το αναφέραμε ήδη. Ούτε συμβόλαιο υπέγραψες όυτε τίποτα.

Είναι το "εικονικό συμβόλαιο" που υπογράφουμε όλοι όταν κλείνουμε μια συμφωνία. Και ξεχωρίζουν οι "σωστοί" από τους λάθος.

Όπως επίσης αναφέραμε ήδη ότι αντέδρασε υπερβολικά ο wired. Δεν συμφώνησε κανεις στον τρόπο που αποφάσισε να εκφραστεί ο παραπονούμενος.

Όλοι είπαμε τις απόψεις μας και βγάλαμε(δυστυχώς) τα συμπεράσματα μας...πέρα απο κει...εντάξει....προσωπικά απογοητευτηκα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 15:54]

ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ?.........................ποιος με εξαναγκαζει?

εκλεισα συμφωνια με καμια τραπεζα?εχω υπογραψει κανα συμβολαιο?

και για να ειμαστε 100% σωστοι...........οταν η αλλη πλευρα ανταποκρινεται με τετοιες εκφρασεις και τροπους......

απελες στο κινητο,καθηκι λαμογιο κλπ κλπ Ε ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΑλΤΑ και στα @@ μου αν θα βρεις ποτε σου καρτα...................

και καλυτερα που χαρισα την καρτα μου σε ενα κολληταρι που ξερω οτι ειναι χρυσο παλικαρι για τον Χ-Ψ εκτακτο λογο παρα στον αλλο τον αχαριστο που παρολη την καλη μου διαθεση να εξυπηρετησω γυρισε και μου μιλησε με τετοιες εκφρασεις.........

ο σεβασμος δεν αποκταται μονο στην σωστη αντιμετωπιση στις καλες στιγμες....αλλα και με την σωστη αντιμετωπιση στις δυσκολες.......

και στην συγκεκριμενη δυσκολη στιγμη περιμενα να ακουσω ενα δε πειραζει ρε γιωργαρε........την επομενη φορα.......απο ενα ατομο που εκανα χαβαλε πριν 3 μερες σε ταβερνα......

εαν εκανα αγγελια στο ε-μαρκετ και ακυρωνα τελευταια στιγμη το πολυ πολυ να επαιρνα μια αρνητικη αξιολογηση με το κοσμητικο.......απαραδεκτος?.....

αλλα οχι και να ακουσω μεσα στο λαμπ τα επιθετα καθηκι και λαμογιο.............

και γω μπορω να αρχισω να βριζω με μεγαλη ευκολια.............

και παρακαλω να κλειδωθει για να μην πει και κανενας ακομα την γνωμη του χωρις να ειναι μεσα στην κατασταση και εκνευριστω περισσοτερο.......:TD:

Κακως τα ειπες ρε fragma γιατι τωρα εσυ εγινες ο κακος της παρεας :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ναι, αλλα δεν μπορεις να σταματησεις τους spammers, ενω τις αγγελιες ναι !

Μια χαρα γινετε, το κουμπακι Ban υπαρχει ακομα....

Αρχική απάντηση από greekfragma

ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ?.........................ποιος με εξαναγκαζει?

εκλεισα συμφωνια με καμια τραπεζα?εχω υπογραψει κανα συμβολαιο?........

Ελπιζω να μην εχεις αυτο το σκεπτικο γενικα στην ζωη σου....

Αρχική απάντηση από greekfragma

.....

και παρακαλω να κλειδωθει για να μην πει και κανενας ακομα την γνωμη του χωρις να ειναι μεσα στην κατασταση και εκνευριστω περισσοτερο.......:TD:

Ασχολιαστο...

Link to comment
Share on other sites

αρκετό κακό έχει γίνει, καταλάβαμε τι έχει παιχτεί και το σημείο που ο καθένας φταίει για αυτή τη κατάντια.

:sick:

αιτούμαι κλείδωμα, και συνέχεια, απο όποιον έχει όρχεις εκατέρωθεν, εδώ:

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=16446

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Malkav [Σήμερα, στις 17:15]

αρκετό κακό έχει γίνει, καταλάβαμε τι έχει παιχτεί και το σημείο που ο καθένας φταίει για αυτή τη κατάντια.

:sick:

αιτούμαι κλείδωμα, και συνέχεια, απο όποιον έχει όρχεις εκατέρωθεν, εδώ:

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=16446

Ας κανω την αρχη λοιπον...:D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ας κανω την αρχη λοιπον...:D :D

Να τα μας!

Η αποκάλυψη του ''κολληταρίου'' και ''χρυσού παλικαρίου'' (τώρα αυτό το τελευταίο βέβαια δεν ήταν αναγκαίο καθώς κλονίζει - περαιτέρω - την αξιοπιστία του Θέμη).

Ας συνεχίσω κι εγώ λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή...

Π00στιά ο greekfragmούλης, αναπάντεχη θα έλεγα. Δεν το περίμενα αυτό από σένα, και ιδιαίτερα τα μετέπειτα σχόλια. Τι πάει να πει ρε Γιώργο ότι δεν υπέγραψες συμβόλαιο; Δεν υπέγραψε κανείς συμβόλαιο τόσα χρόνια στις αγγελίες του Λάμπη: με τον λόγο μας, τα @@ μας και τα παντελόνια που φοράμε, κλείνουμε τις συμφωνίες. Θα σε είχα μάγκα να έπερνες τηλέφωνο το παλικάρι και να του έλεγες "Ξέρεις, έτυχε μια ανάγκη, θα σε πείραζε να δώσω την κάρτα σ'εκείνον;". Είμαι σίγουρος ότι η αντίδραση του Μάκη θα ήταν διαφορετική και στην τελική δεν εκτίθεσαι...

Και το ποστ-κατινιά από τον totally_wired... Ούτε από σένα περίμενα τέτοια αντίδραση, αλλά δεν θα πω τίποτα άλλο, γιατί δε σε γνωρίζω και εκτός net. Αλλά ό,τι σεβασμό είχα προς τον χρήστη totally_wired, ψιλοχάθηκε εν ριπή οφθαλμού...

Κλειδωμένο-ξεκλείδωτο δε με νοιάζει. Αυτό που μένει είναι ότι έχασα πάσα ιδέα και για τους δύο...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αμφότερες οι πλευρές εξέφρασαν τις απόψεις τους, ειπώθηκε ό,τι ειπώθηκε, έγραψαν τα 2/3 των spammers-παραγόντων του Λάμπη (Το Σωτηράκι θα σκούζει πάλι ότι του κλειδώνω τα threads), οπότε το θέμα αυτό εξάντλησε τους λόγους ύπαρξης του. Κλειδώνεται και φεύγει προς το "TheLab.gr Νέα και Σχόλια" για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.